نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶؛
تاریخ: ۱۲:۳۰ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، به هر سهم خود مبلغ ۴۶۰ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۵۱ درصد کاهش را نشان می دهد. سود هر سهم "تاصیکو" کاهشی بود

به گزارش رادیو سهام، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین با سرمایه ۲۰ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی یک ساله دوره مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یاد شده، مبلغ ۹ هزار و ۱۹۳ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۶۰ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۵۱ درصد کاهش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۲ هزار و ۲۸۱ میلیارد و ۲۷۱ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

تاصیکو” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اردیبهشت ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۱۴۱ میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۳۱ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

حتما بخوانید :  شوک‌های اقتصادی در بورس تاثیر بلندمدت ندارد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.