تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بر اساس تصمیمات مجمع عمومیافزایش سرمایه شرکت به پرداخت ملت به ثبت رسید فوق‌العاده شرکت به پرداخت ملت با نماد بورسی «پرداخت»، افزایش سرمایه این شرکت از مبلغ ۹۵ میلیارد تومان به ۱۴۵ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۵۰ میلیارد تومان امروز ۲۴ فروردین ماه سال جاری در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

به گزارش رادیو سهام به نقل از تجارت‌نیوز، شرکت «به پرداخت ملت»، امروز ۲۴ فروردین سال ۱۳۹۸، با انتشار تازه‌ترین اطلاعیه خود بر روی سایت کدال، اقدام به اعلام آگهی ثبت افزایش سرمایه خود کردند.

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت «به پرداخت ملت» با نماد بورسی «پرداخت»، افزایش سرمایه این شرکت از مبلغ ۹۵ میلیارد تومان به ۱۴۵ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۵۰ میلیارد تومان امروز ۲۴ فروردین ماه سال جاری در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

افزایش سرمایه شرکت به پرداخت ملت به ثبت رسید

این شرکت بورسی با نماد «پرداخت»، در مجموع از ابتدای سال جاری با بازدهی مثبت همراه بوده و قیمت سهام آن طی این دوره ۳٫۲ درصد افزایش یافته است.

خبر انتخاب شده برای شما

تکرار سیگنال 10 درصدی «شپدیس» به معامله‌گران بورس
سهام پتروشیمی پردیس با رشد قیمت ۱۰ درصدی در معاملات امروز به سطح ۱۶۰۰ تومان نزدیک شد. عملکرد نیمه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ این شرکت بازار را غافلگیر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بانک پاسارگاد در حال خروج از روند زیان‌دهی