2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در هفته جاری ۱۶شرکت بازار سهام مجامع عادی سالیانه و عمومی فوق‌العاده برگزار خواهند کرد.

به گزارش رادیو سهام به نقل از اقتصادآنلاین، شرکت مارگارین در هفته جاری مجمع عادی سالیانه طی روز ۲۷ فروردین ماه برگزار خواهد کرد. این شرکت در کنار صنعتی بهشر،به دوقلوهای روغنی معروف هستند و از جمله شرکت‌هایی هستند که مورد توجه اهالی بازار قرار دارند.

ادامه تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومان طی سال جاری به این شرکت‌ از جمله مباحثی است که می‌تواند در مجمع  آن‌ها مطرح شود و روند حرکتی این صنعت بورسی را در ادامه سال مشخص کند.

همچنین مجتمع گوشت مرغ ماهان نیز مجمع عمومی سالیانه منتهی به۳۰ آذر ۷۶ را ۲۷ فروردین ماه برگزار خواهد کرد، با توجه به عرضه اولیه «زماهان» درآخرین روزهای سال گذشته، در حال حاضر روند مثبتی را پشت سر می‌گذارد.

براساس‌این‌گزارش، مجمع‌عادی‌سالیانه سرمایه‌گذاری‌ملی‌ایران،اقتصادی نگین گردشگری ایران، صنایع بسته بندیمشهد،ملی‌کشت‌وصنعت‌دامپروری‌پارس،گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند، سرمایه‌گذاری نورکوثر ایرانیان،لیزینگ ایران و شرق و سرمایه‌گاری بهمن و مجمع عمومی فوق العاده فولاد آلیاژ ایران، سرمایه‌گذاری نور کوثر ایرانیان و لیزینگ ایران و شرق  در هفته جاری برگزار خواهد شد.

در هفته جاری کدام شرکت‌ها به مجمع می‌روند؟

خبر انتخاب شده برای شما

فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟
بورس اوراق بهادار در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ عملکرد قابل قبولی را از خود به جای گذاشت و شاخص کل با بازدهی ۳۰ درصدی به کار خود پایان داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  شناسایی سود 12 تومانی برای هر سهم "ذوب"