نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶؛
تاریخ: ۹:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سیمان آرتا اردبیل (سیمان اردبیل و آهک آذرشهر) در دوره سه ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به هر سهم خود مبلغ ۸۹ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۵۳۶ درصد افزایش را نشان می دهد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت سیمان آرتا اردبیل (سیمان اردبیل و آهک آذرشهر) با سرمایه ۲۴۰ میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره‌ای سه ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان آرتا اردبیل (سیمان اردبیل و آهک آذرشهر)  در دوره یاد شده، مبلغ ۲۱ میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۹ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۵۳۶ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۸۵ میلیارد و ۷۱۸ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

ساربیل” در دوره سه ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی نشده، مبلغ سه میلیارد و ۴۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تکرار سیگنال 10 درصدی «شپدیس» به معامله‌گران بورس
سهام پتروشیمی پردیس با رشد قیمت ۱۰ درصدی در معاملات امروز به سطح ۱۶۰۰ تومان نزدیک شد. عملکرد نیمه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ این شرکت بازار را غافلگیر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  تشریح برنامه های بورس ۹۸ از زبان رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار