تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با رد شایعه لغو عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری در بورس از زمان واگذاری دو زیرمجموعه خبر داد.

به گزارش رادیو سهام، جعفر ربیعی درخصوص شایعه عدم عرضه پتروشیمی نوری در بورس در سال جدید گفت: در حال حاضر در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر سهام این پتروشیمی را در بازار عرضه کنیم و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

به گفته وی اینکه شنیده می‌شود موضوع عرضه «نوری» به تعویق افتاده، کاملا اشتباه است و این شرکت در فصل بهار عرضه خواهد شد. این شرکت هنوز مهلت شش ماهه پذیرش را از دست نداده و بدون هیچ گونه مشکلی عرضه آن انجام خواهد شد.

این مقام مسئول درباره عرضه سایر زیرمجموعه های این هلدینگ گفت: پس از «نوری»، پتروشیمی بوعلی و بندر امام نیز تا پایان سال از سوی این هلدینگ عرضه خواهند شد و امید می‌رود همه این عرصه‌ها همچون پتروشیمی‌پارس موفق باشند.

ربیعی در خصوص اثر اتفاقات اخیر و ریسک‌های غیرسیستماتیک در سال ۹۸ بر این مجموعه گفت: طبق پیش‌بینی عمل می‌کنیم و برنامه شرکت تغییر نخواهد کرد، تحریم‌ها و سایر موارد هم هیچگونه اثری بر روند فعالیت و عملکرد «فارس» نخواهد داشت.

حتما بخوانید :  خرید حقوقی‌ها در بورس امروز نشانه ارزندگی سهام یا حمایت از بازار؟

هفته گذشته اسماعیل درگاهی؛ مدیر پذیرش بورس تهران با بیان اینکه سازمان بورس تا زمان مشخصی می‌تواند روند عرضه اولیه پتروشیمی نوری را تعویق بیندازد، گفته بود، «فارس» باید این موضوع را در نظر بگیرد که سازمان بورس نهایتا تا شهریور ۹۸ عرضه اولیه «نوری» را انجام دهد و پس از این تاریخ، پذیرش این شرکت در بورس ملغی خواهد بود.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

۵ عاملی که احتمالا بورس را متاثر کنند
شاخص کل بورس اوراق بهادار علی رغم آنکه در ساعات ابتدایی شروع معاملات پر قدرت ظاهر شد با افزایش عرضه‌ها در ادامه، به رشد ۸۴۶ واحدی بسنده کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.