تاریخ: ۱۳:۲۳ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بررسی عملکرد فاراک طی شش ماه منتهی به اسفند ۹۷ نشان می‌دهد این شرکت در مجموع ۷۵ میلیارد و ۶۹۵ میلیون تومان درآمد کسب کرده است که روند شناسایی درامد از مهر ۹۷ تا اسفند ۹۷، روند افزایشی بوده است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت ماشین‌سازی اراک در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۹۷ مبلغ ۱۸۷ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است. این شرکت در دوره شش ماهه منتهی به اسفند ۹۷ مبلغ ۷۵ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است. میانگین درامد ماهانه فاراک در سال مالی منتهی به شهریور ۹۷ مبلغ ۱۵ میلیارد تومان می‌باشد و میانگین درآمد ماهانه شناسایی شده در شش ماهه منتهی به اسفند ۹۷ مبلغ ۱۲ میلیارد تومان می‌باشد. بنابراین فاراک در دوره شش ماهه منتهی به اسفند ۹۷ به طور میانگین ۱۲ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است

بررسی عملکرد ۱۸ ماه گذشته شرکت به طور کلی حاکی از ان است که به طور میانگین شرکت در هر ماه ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان درامد شناسایی می‌کند. فاراک در دی ۹۶ به واسطه قراردادهای مخازن و تجهیزات تحت فشار توانست از میانگین درآمد ماهانه، درآمد بیشتری را شناسایی کند. همچنین شرکت در اردیبهشت ۹۷ از محل قراردادهای مخازن و تجهیزات تحت فشار و قرارداد پروژه خاص (EPS) توانست به درآمد ۴۹ میلیارد تومانی دست یابد.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "کسعدی"

درآمد فاراک رشد ۱٫۵ برابری را تجربه کرده است

روند شناسایی درآمد شرکت از شروع سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ مثبت ارزیابی می‌گردد چراکه درآمد شناسایی شده شرکت از ۸ میلیارد و ۶۴۴ میلیون تومان در مهر ۹۷ با یک روند صعودی به ۲۲ میلیارد و ۴۷۴ میلیون تومان در اسفند ۹۷ رسیده است. به عبارتی درآمد ماهیانه شرکت رشد ۱٫۵ برابری را تجربه کرده است.

درآمد فاراک 1.5 برابر شد

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.