تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

هیات مدیره تامین سرمایه نوین پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۸ درصدی از مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان به ۹۰۰ میلیارد تومان را تصویب کرد. پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۸ درصدی «تنوین» از سوی هیات مدیره

به گزارش رادیو سهام، این افزایش سرمایه «تنوین» به منظور منظور بهبود ساختار سرمایه و جلوگیری از خروج وجه نقد از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به انجام خواهد شد.

 بر اساس اعلام تامین سرمایه نوین، انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

 این گزارش حاکیست، سهام این شرکت بورسی از جمله عرضه اولیه هایی بود که در روزهای پایانی اسفند ماه انجام شد، که در این رابطه تعداد ۷۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تامین سرمایه نوین به عنوان پانصدوبیست و پنجمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس عرضه شد.

 این در حالی است که سود خالص «تنوین» نیز برای دوره ۹ماه نخست سال گذشته به ۲۷۸میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال ۹۶، رشد ۱۶درصدی را تجربه کرد. به همین ترتیب «تنوین» تا پایان آذرماه سال گذشته، مبلغ ۳۹۷ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است.

حتما بخوانید :  بررسی صورت‌های مالی سه ماهه "وسپه"

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

تکرار سیگنال 10 درصدی «شپدیس» به معامله‌گران بورس
سهام پتروشیمی پردیس با رشد قیمت ۱۰ درصدی در معاملات امروز به سطح ۱۶۰۰ تومان نزدیک شد. عملکرد نیمه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ این شرکت بازار را غافلگیر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: