2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

قند ارومیه به منظور تصمیم‌گیری برای افزایش سرمایه از محل‌های سود انباشته و محل اندوخته طرح و توسعه مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار می‌کند.

به گزارش رادیو سهام، قند ارومیه به منظور تصمیم‌گیری برای افزایش سرمایه از محل‌های سود انباشته و محل اندوخته طرح و توسعه مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار می‌کند.

این افزایش سرمایه «قاروم» برای جبران مخارج سرمایه گذاری انجام شده و اصلاح ساختار مالی صورت خواهد گرفت، این در حالی است که ۵۰۱ درصد این افزایش سرمایه به میزان ۸٫۱ میلیارد تومان از محل سود انباشته و ۴۵۵ درصد دیگر معادل ۷٫۴ میلیارد تومان از محل اندوخته طرح و توسعه است.

از سویی قند ارومیه در حال حاضر در بازار ج فرا بورس حضور دارد و با توجه به این که قرار است قوانین معاملات در بازار پایه فرابورس از خرداد ماه تغییر کند و مقررات جدید اعمال شود، شاهد کاهش ریسک پذیری معاملات در این بازار خواهیم بود.

 در همین رابطه از خرداد ماه دامنه قیمت پایانی روز قبل + یک ریال خواهد بود که با این کار نوسان معاملات پیوسته گرفته می‌شود. همچنین در این آیین‌نامه جدید، تابلو «الف» حذف شده و تابلو «ب» تبدیل به تابلو «زرد» و تابلو «نارنجی» هم به جای تابلو «ج»  به فعالیت خواهد پرداخت.

حتما بخوانید :  «غگرجی» در مرداد ماه 22 میلیارد درآمد ساخت

تابلو «قرمز» نیز به عنوان یک تابلوی جدید در بازار پایه ایجاد شده است،در این تابلو شرکت‌هایی که احکام ورشکستگی را دریافت کرده‌ و یا اینکه منحل شده‌اند و یا سه سال متوالی اطلاعات مالی خود را منتشر نکرده‌اند، سهام آن‌‌ها مورد داد و ستد قرار می‌گیرد.

گفتنی است مجمع عمومی فوق‌العاده «قاروم» ۷ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

ارزیابی وضعیت این روزهای بازار سهام
یک کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرد که در صورت عدم خروج جدی نقدینگی، بازار می‌تواند معاملات هفته آینده را به شکل مثبت پیگیری کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,