در گفتگو با مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:
تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

2067, 
گل‌گهر جزء 10 شرکت برتر بین‌المللی می‌شود | در سال 98 جهش تولید نداریمReviewed by رادیو سهام on Apr 16Rating: 5.0گل‌گهر جزء 10 شرکت برتر بین‌المللی می‌شود | در سال 98 جهش تولید نداریمگل‌گهر جزء 10 شرکت برتر بین‌المللی می‌شود | در سال 98 جهش تولید نداریم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت صنعتی و معدنی گل‌گهر سیرجان از جمله شرکت‌های معدنی بااهمیت و اثرگذار معدنی در کشور ما شناخته می‌شود؛ بر اساس آنچه مدیرعامل این شرکت بیان نموده گل‌گهر قصد دارد در ۴ سال آینده جزء ۱۰ شرکت برتر بین‌المللی شناخته شود. گل‌گهر جزء 10 شرکت برتر بین‌المللی می‌شود | در سال 98 جهش تولید نداریم

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری با اقتصاد، ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گفتگوی اختصاصی با اخبار معدن گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی ۴ سال آینده قابلیت تبدیل شدن به ۱۰ شرکت برتر بین المللی در دنیا را دارد و سهام آن می تواند در بورس های بین المللی عرضه شود. وی تصریح کرد: برنامه داریم بزودی گل گهر را به یک دانشگاه تبدیل کنیم و بومی سازی و تولید قطعات مصرفی خطوط تولید در شهرستان سیرجان در دستور کار قرار گرفته است.

تقی زاده خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ جهش تولید نخواهیم داشت و حداکثر یک میلیون تن به ظرفیت فعلی افزوده خواهد شد اما در سال ۹۹ بین ۷ تا ۸ میلیون تن به ظرفیت تولید فعلی افزوده خواهد شد.

حتما بخوانید :  اما و اگرهای رشد ادامه‌دار بورس تهران

وی گفت: آغاز عملیات اجرایی و توسعه طرح تیتانیوم کهنوج، برنامه تولید ۱۰۰ هزار تن آهن اسفنجی با وش کوره های تونلی در اندیمشک و برنامه احداث گندله در خرامه استان فارس از برنامه های اصلی این شرکت در سال ۹۸ است.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر افزود: توجه بازارهای منطقه بخصوص عمان، عراق و سوریه بطور جدی در ستور کار قرار گرفته است بطوریکه این شرکت آماده تامین آهن اسفنجی در عمان است و می توانیم از ظرفیت ۴٫۵ میلیون تنی این محصول در گل گهر در بازارهای صادراتی استفاده کنیم.

تقی زاده گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر آمادگی خود را برای صادرات ۷۰۰ هزار تن میلگرد به عراق و سوریه اعلام می کند و در صورت ایجاد زیرساخت های مناسب آمادگی سرمایه گذاری فولادی در این کشور هستیم. وی در ادامه اظهار داشت: سرمایه گذاری مشترک ۱۰ میلیون تنی فولاد در چابهار با سه شرکت گل گهر، چادرملو و فولاد مبارکه اصفهان متوقف شده است و اقدامات مطالعاتی در حال انجام است.

تقی زاده افزود: برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بون مرزی باید بطور جدی از سوی شرکت های معدنی و فولادی در دستور کار قرار گیرد. در این راستا گل گهر آماده همکاری و سرمایه گذاری مشترک در سایر کشورها در بخش معدن و صنایع معدنی است. وی تصریح کرد: توسعه صادرات جز برنامه اصلی شرکت گل گهر است اما دولت باد تضمین های لازم را در خصوص سرعت بخشی به صادرات پایدار فولاد و محصولات معدنی در بنگاه های خصوصی را بدهد تا آسودگی خاطر در این حوزه ایجاد شود.

حتما بخوانید :  رشد قیمت در «ساراب» ناشی از افزایش تقاضا

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر افزود: تضمین پایدار صادرات محصولات فولادی و معدنی از سوی دولت به بنگاه ها سبب می شود تا شرکت های فولادی نسبت به تاوم قراردادهای بلند مدت اقدام کنند.

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.