تاریخ: 7:18 :: 2019/04/22

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۷، معادل ۹۰۰ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند و “اوره کشاورزی” در صدر فروش این دوره قرار گرفت. نگاهی بر آمار تولید و فروش "کرماشا"

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با سرمایه ۳ هزار و ۵۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به پایان اسفند ۹۷ را منتشر کرد.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند ماه سال ۹۷، معادل ۹۰۰ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.

بررسی آمار تولید و فروش این شرکت نشان می دهد در این دوره “اوره” با تولید۴۷ هزار و ۱۳۵ تن در صدر بیشترین تولید در بین محصولات شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه قرار داشته است. در این دوره یک ماهه، ” اوره کشاورزی” با فروش ۲۴ هزار و ۳۴۱ تن در صدر فروش های اسفند ماه “کرماشا” قرار گرفت.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از ابتدای سال جاری تا پایان اسفند ماه سال گذشته، معادل ۱۰ هزار و ۲۳۶ میلیارد و ۵۹۴ میلیون ریال محصول به فروش رسانده است که بیشترین فروش برای “اوره صادراتی” به تعداد ۳۵۵ هزار و ۱۶۵ تن بوده است.

خبر انتخاب شده برای شما

محصولات شیمیایی و پلیمیری با 40 درصد رشد مواجه خواهند شد
عضو هیات‌مدیره کارگزاری بانک مسکن معتقد است اقتصادی جهانی در حال احیای مجدد است و به واسطه این امر قیمت های جهانی دوباره روند صعودی به خود می گیرند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  نحوه افزودن پالایشی یکم به پرتفوی