تاریخ: ۱۱:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت تولید محور خودرو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۱۴ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۲۵۰ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت  تولید محور خودرو با سرمایه ۴۲۰ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت تولید محور خودرو در دوره یاد شده، مبلغ ۵ میلیارد و ۸۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۴ ریال سود به ازای هر سهم خود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۲۵۰ درصد افزایش داشته است.

شرکت تولید محور خودرو، افزایش ۳۶ درصدی فروش و نیز افزایش ۸۴ درصدی سایر درآمدهای عملیاتی را از عمده دلایل افزایش سود نسبت به دوره مشابه عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۹۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

خمحور” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

لازم به ذکر است این گزارش نسبت به گزارش حسابرسی نشد شرکت تولید محور خودرو تغییری نداشته است.

حتما بخوانید :  چرا نماد پالایشگاه‌ها متوقف شد؟

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

بایدها و نبایدهای بورس در سال ۹۹
معاون وزیر صنعت گفت: می‌خواهیم هر هفته یک شرکت تولیدی در بورس عرضه اولیه یا انتشار اوراق داشته باشد و هدف‌گذاری برای ورود ۱۰۰ شرکت به بورس تا پایان امسال انجام شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.