2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی درباره روند قیمت طلا در هفته پیش رو اختلاف نظر دارند. پیش بینی روند قیمت طلا در روزهای آینده

به گزارش رادیو سهام به نقل از کیتکو نیوز، قیمت جهانی طلا از اواسط آوریل تاکنون در محدوده ۱۲۶۷ تا ۱۲۹۳ دلاری در نوسان بوده است.

بر اساس این گزارش قیمت طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر کاهش شاخص سهام در بازارهای بین المللی و تشدید تنش های تجاری بین آمریکا و چین با افزایش نسبی روبرو شده است.

به نظر می رسد قیمت طلا در کوتاه مدت برای شکستن سطح مقاومتی ۱۳۰۰ دلاری تلاش خواهد کرد.

در نظرسنجی این هفته ۱۹ کارشناس اقتصادی وال استریت شرکت کرده اند که از این تعداد ۷ نفر معادل ۳۷ درصد اعلام کردند قیمت طلا طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت. ۷ نفر دیگر نیز گفته اند که قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت و ۵ نفر معادل ۲۶ درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا با کاهش روبرو می شود.

از سوی دیگر در نظرسنجی آنلاین نیز ۴۱۹ نفر شرکت کردند که ۲۲۱ نفر معادل ۵۳ درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد داشت.

۱۲۹ نفر دیگر معادل ۳۱ درصد گفتند قیمت طلا کاهش خواهد یافت و ۶۹ نفر معادل ۱۶ درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا در این مدت تغییر نخواهد کرد.

حتما بخوانید :  پیش بینی کاهش قیمت طلا در هفته پیش رو

منبع: طلا

خبر انتخاب شده برای شما

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با توجه به اینکه روزهای پایانی ماه صفر را پشت سر می‌گذاریم به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان ماه صفر در محدوده ۴۰۵ هزار تومان ثابت باقی بماند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.