تاریخ: ۱۲:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۳

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بر اساس اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، نماد شرکت بهسازان صنایع خاورمیانه در سامانه پس از معاملات درج شد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت سرمایه گذاری توسعه توسکا در نظر دارد تعداد سه میلیون و ۵۵۴ هزار و ۷۴۲ سهم معادل ۹۴٫۶۲ درصد از سهام شرکت بهسازان خاور میانه را در بازار سوم فرابورس ایران عرضه کند.

بر اساس این گزارش، قیمت پایه هر سهم این شرکت ۱۰ هزار و ۱۱۷ ریال بوده و سرمایه این شرکت معادل ۲۷هزار  میلیارد ریال است.

 در همین رابطه، سمات، شرکت بهسازان صنایع خاورمیانه را با نماد «ذفر» در سامانه پس از معاملات درج کرد تا سهام این شرکت در خرداد ماه در فرابورس ایران عرضه شود.

این در حالی است که سامانه پس از معاملات سمات پس از تجربه‌ موفق سامانه‌ی تسویه و پایاپای نت کلیر، از سال ۱۳۹۰ به صورت پیوسته مورد استفاده کارگزاران قرار گرفته است. از سویی این سامانه به صورت هیبریدی کامل عمل کرده و ذینفعان مختلف اعم از کارگزاری‌ها، ناشران، شرکت سمات، بورس‌ها و … می‌توانند سرویس‌های مورد نیاز خود را با اتصال به پلتفرم تحت وب این سامانه در اختیار گیرند. سامانه‌ی IRPT از آخرین تکنولوژی تولید نرم افزار در دنیا بهره برده و قابلیت ارائه سرویس‌های ارزش افزوده را دارا است.

حتما بخوانید :  جزئیات واگذاری سهام ۱۸ شرکت دولتی

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "وبانک"
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که در این مجمع به ازای هر سهم ۶۸۵ ریال تقسیم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.