2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع لاستیکی سهند تقسیم ۲۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید.

به گزارش رادیو سهام، در این مجمع داود رحمانی، مدیر عامل این شرکت به تشریح عملکرد سهند در سال مالی ۹۷ پرداخت و گفت: در سال ۹۶ تولید تسمه نقاله در «پسهند» معادل یک هزار و ۲۸۳ تن بود که در سال ۹۷ به یک هزار و ۹۵۰ میلیون تن افزایش یافت. وی با اشاره به این مطلب که در تلاش هستیم تا با اجرای طرح توسعه به سبد محصولات سهند تنوع ببخشیم، تصریح کرد: طرح توسعه تولید تسمه نقاله سیمی در دستور کار قرار دارد که این طرح حاشیه سودی نزدیک به ۲۵ درصد برای سهند به همراه خواهد داشت. رحمانی گفت: تامین مالی طرح مزبور در حال بررسی است و با نظر هیات مدیره تا شهریور ماه امسال تعیین تکلیف خواهد شد.

در این مجمع علاوه بر تصویب صورت‌های مالی و تقسیم ۲۰۰ ریال سود به ازای هر سهم، مجمع فوق العاده در دستور کار قرار گرفت که مطابق آن موضوع فعالیت شرکت با تغییراتی همراه شد. به استناد مصوبه مجمع فوق العاده، موضوع فعالیت شرکت از موضوعات اصلی ساخت و تولید تسمه نقاله‌های صنعتی، کفپوش‌های لاستیک، چسب، انواع قطعات و محصولات لاستیکی، رابر کردن سطوح فلزی، اعم از مخازن و غلتک و تولید انواع تسمه نقاله سیمی و انواع ورق‌های لاستیکی، واردات انواع مصنوعات لاستیکی، فروش و صادرات آنها به ساخت و تولید تسمه نقاله‌های صنعتی، کفپوش‌های لاستیک، چسب، انواع قطعات و محصولات لاستیکی، رابر کردن سطوح فلزی، اعم از مخازن و غلتک و تولید انواع تسمه نقاله سیمی و انواع ورق‌های لاستیکی، واردات انواع مصنوعات لاستیکی، فروش و صادرات آنها تغییر یافت.

حتما بخوانید :  "غبشهر" در انتظار شناسایی سود 56 تومانی برای هر سهم

همچنین موضوعات فرعی شرکت نیز از مواردی نظیر واردات انواع مواد اولیه شیمیایی و صنعتی و انواع تسمه نقاله لاستیکی و سیمی، خرید و فروش مواد اولیه لاستیکی، تاسیس کارخانه‌ها به‌منظور ساخت مواد لاستیکی و فرآورده‌های مربوطه و انجام امور مربوط به بهره‌برداری از کارخانه‌های مذکور به واردات انواع مواد اولیه شیمیایی و صنعتی و انواع تسمه نقاله لاستیکی و سیمی، خرید و فروش مواد اولیه لاستیکی، تاسیس کارخانه‌ها به منظور ساخت مواد لاستیکی و فرآورده‌های مربوطه و انجام امور مربوط به بهره‌برداری از کارخانه‌های مذکور، وارد کردن ماشین‌آلات و ابزار ادوات و دانش فنی و مواد اولیه و لوازم بسته‌بندی مورد نیاز شرکت، شرکت در تشکیل سایر موسسات یا شرکت‌ها یا سرمایه‌گذاری در این‌گونه شرکت‌ها چه در حین تاسیس و چه در شرکت‌های موجود، خرید و فروش سهام شرکت‌ها، ارائه خدمات آزمایشگاهی و آزمون در حوزه انجام آزمون‌های تخصصی مواد و قطعات لاستیکی و صدور گزارش و نتایج آزمون برای متقاضیان پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع ذی‌ربط قانونی تغییر یافت.

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

درآمد "پکویر" 133 میلیارد افزایش یافت
شرکت کویر تایر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل درآمد پکویر ۱۳۳ میلیارد تومان افزایش یافت.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.