تاریخ: ۱۱:۵۹ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت قند لرستان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۹۱ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ تغییر چندانی را نشان نمی دهد. سود هر سهم "قلرست" تغییر چندانی نداشت

به گزارش رادیو سهام، شرکت قند لرستان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی میان‌دوره‌ای ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ تیر ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت قند لرستان در دوره یاد شده، مبلغ ۱۵۶ میلیارد و ۳۳۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۹۱ ریال سود به ازای هر سهم خود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ تنها یک درصد کاهش سود داشته است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲۲۷ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

قلرست” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به تیر ۱۳۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۹۴ میلیارد و ۹۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۹۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

با ترخیص قطعات باقی‌مانده قبلی از محصولات رنو از گمرک، امکان تولید حدود ۳ هزار دستگاه رنو ساندرو و پارس تندر در پارس خودرو فراهم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بررسی تازه‌ترین تحولات افزایش سرمایه‌های بازار سهام