تاریخ: ۱۱:۵۹ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت قند لرستان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۹۱ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ تغییر چندانی را نشان نمی دهد. سود هر سهم "قلرست" تغییر چندانی نداشت

به گزارش رادیو سهام، شرکت قند لرستان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی میان‌دوره‌ای ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ تیر ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت قند لرستان در دوره یاد شده، مبلغ ۱۵۶ میلیارد و ۳۳۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۹۱ ریال سود به ازای هر سهم خود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ تنها یک درصد کاهش سود داشته است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲۲۷ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

قلرست” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به تیر ۱۳۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۹۴ میلیارد و ۹۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۹۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟
بانک صادرات ایران با انتشار گزارش عملکرد ٣ ماهه خود با کاهش شدید زیان عملیاتی همراه شد و این امر نشان داد بانک در مسیر رو به رشدی قرار گرفته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  "چکاوه" در هر سهم خود به سود رسید