2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی درباره ادامه روند صعودی قیمت طلا در روزهای آینده اتفاق نظر دارند.

به گزارش رادیو سهام، به نقل از کیتکو نیوز ، قیمت طلا در هفته ای که گذشت تحت تاثیر افزایش تقاضای فیزیکی و مکان امن سرمایه گذاری و کاهش شاخص سهام در بازارهای بین المللی با افزایش روبرو شد و به بالاترین سطح در یک ماه اخیر رسیده است.

در نظرسنجی این هفته ۱۸ تحلیلگر اقتصادی وال استریت شرکت کرده اند که ۹ نفر معادل ۵۰ درصد به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای دادند.  نفر معادل ۳۳ درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد و ۳ نفر دیگر معادل ۱۷  درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

در نظرسنجی آنلاین نیز ۳۳۲ نفر شرکت کردند که ۱۶۷ نفر معادل ۵۰ درصد گفتند قیمت طلا در هفته جاری افزایش خواهد یافت. در مقابل ۱۱۰ نفر معادل ۳۳ درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا کاهش خواهد داشت و ۵۵ نفر معادل ۱۷ درصد نیز به عدم تغییر قیمت طلا رای دادند.

افشین نبوی تحلیلگر ارشد موسسه ام کی اس سوییس در این باره گفت: پیش بینی من این است که قیمت طلا طی هفته آینده به طور محتاطانه ای افزایش خواهد یافت. قیمت هر اونس طلا در کوتاه مدت بین ۱۲۷۶ تا ۱۳۰۹ دلار در نوسان خواهد بود.

خبر انتخاب شده برای شما

در نخستین روز از آخرین هفته مردادماه، سکه تمام بهار آزادی به کانال ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی بازگشت و دلار توانست به بالای محدوده ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومانی بازگردد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  يارانه نقدي امشب به حسابتان واريز مي شود