2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه میزان حباب سکه ۵۰۰ هزار تومان است، قیمت سکه جدید را چهار میلیون و ۹۶۵ هزار تومان اعلام کرد. حباب ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه

به گزارش رادیو سهام، آیت محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر در خصوص روند قیمت‌ها در بازار گفت: قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته کاهشی بوده، لذا کاهش قیمت برای کاسب‌ها، بازار و داد و ستد خیلی آزار دهنده نبوده، التهاب نداشته و اگر این روند اندکی بهتر مدیریت شود ممکن است آرامش بیشتری به بازار تزرق شود.

طبق گفته محمدولی قیمت انواع مسکوکات طلا در بازار امروز، یک مثقال طلا ۱۷ عیار یک میلیون و ۹۵۶ هزار تومان، یک گرم طلا ۱۸ عیار ۴۵۱ هزار و ۳۰۰ تومان، سکه جدید چهار میلیون و ۹۶۵ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون و ۷۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۵۱ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۱۰ هزار تومان معامله شد. همچنین اونس جهانی طلا ۱۲۸۷ دلار بوده که نشان از کاهشی بودن آن دارد.

وی در خصوص علت روند کاهشی قیمت‌ها اظهار کرد: سیاستی که بانک مرکزی بعنوان پدر اقتصاد کشور دارد، مدیریت نسبتاً خوب است و باید در مسیری حرکت کند که روز به روز بهتر شود، همچنین نگرش مسئولین در بحث اقتصادی مثبت و بهم نزدیک شده است.

حتما بخوانید :  چرا مسکن در تهران متری دو میلیون تومان گران شد؟

طبق گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر کاهش اونس جهانی طلا که روی قیمت طلا اثرگذار است، اصلی ترین عامل است.

محمدولی تاکید کرد: در بحث اقتصادی کشورهای دیگر که گاهی شیطنت و نگاه منفی دارند؛ در حال حاضر حرکت و نگاهشان مثبت است و معاملاتشان در این مسیر که روی اونس جهانی طلاتأثیر گذار است.

وی در پایان میزان حباب سکه را ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

روند کاهشی قیمت طلا ادامه دارد
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با وجود ایام تعطیلات اما معاملات همچنان صورت گرفته و طی دو روز اخیر قیمت سکه طرح جدید ۵۰ هزار تومان و طرح قدیم ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: , ,