2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

هیئت مدیره شرکت آتیه داده‎پرداز در مجمع عمومی فوق‎العاده این شرکت که صبح امروز ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار شد، در ۸ بند، اساسنامه شرکت را اصلاح و تصویب کردند.

به گزارش رادیوسهام، به گفته محمدرضا حیدری، رئیس هیئت مدیره اپرداز، باتوجه به اینکه موضوع خرید و فروش سهام در اساسنامه شرکت نیامده بود و همین موضوع از سوی سهامداران مورد اشکال بود، اساسنامه شرکت اصلاح شد.

براین اساس، موضوع اصلی اساسنامه که فعالیت در حوزه آی تی است، با اضافه کردن ۸ بند به موضوع فرعی، این اساسنامه اصلاح شد.

در این مجمع تصویب شد: ۱- خرید و فروش هرگونه اموال منقول و غیرمنقول در راستای فعالیت شرکت در دستور کار قرار بگیرد.

۲- خرید و فروش هرگونه اوراق بهادار کشور، شامل اوراق بهادار، اسناد خزانه در راستای فعالیت اصلی شرکت واخذ هرگونه نمایندگی در داخل و خارج از کشور در راستای فعالیت اصلی شرکت، انجام شود.

۳- ایجاد شعبه و نمایندگی در خارج از کشور در ارتباط با فعالیت اصلی شرکت تایید شد.

۴- هرگونه فعالیت بازرگانی، شامل واردات و صادرات و خدمات مرتبط با موضوع و تولیدات شرکت، انجام شود.

۵-  عملیات بانکی در موسسات داخلی، خارجی و استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری، ارزی و ریالی اموال و دارایی‌های شرکت، انجام شود.

حتما بخوانید :  رشد 33 هزار و 404 واحدی شاخص بورس تهران

۶- هرگونه مشارکت حقوقی و مدنی در راستای موضوع و فعالیت اصلی شرکت انجام شود.

۷- تاسیس یا خرید و فروش بخشی از سهام آن دسته از شرکت‌ها یا هرگونه اسناد و اوراق ناشران از طریق بورس اوراق بهادار شرکت در رابطه با موضوع اصلی شرکت انجام شود.

۸- تمامی اقداماتی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم برای تحقق اهداف موضوع اصلی شرکت ضرورت داشته باشد نیز در دستور کار قرار گرفت.

در این مجمع عنوان شد، باتوجه به اضافه کردن این ۸ بند به موضوع فرعی اساسنامه،با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از نظر این سازمان بلامانع است.

براین اساس، در اجرای این موافقت و تشکیل این جلسه، ماده ۲ اساسنامه که اصلاح موضوع شرکت است با عناوینی مانند، طراحی و تولید انواع نرم‌افزارهای کاربردی، تجاری، مهندسی و صنعتی، انجام فعالیت تجاری در زمینه تولید نرم افزا، سخت افزار و انجام کلیه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در زمینه فن آوری و ارتباطات تکمیل شد.

از سوی دیگر، مشاوره درزمینه چگونگی ایجاد سیستم‎های اطلاعاتی و ارتباطی و کامپیوتری به کلیه شرکت‎های متقاضی و درصورت نیاز، تهیه و تولید سیستم‎های مختلف و انجام کلیه فعالیت‎های نرم افزای و سخت افزاری مختلف درخصوص اینترنت سیار مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

ورود نقدینگی به بورس ادامه‌دار است
اتفاقات عجیب در بازار سرمایه کم نیست که یکی از آنها رشد ۱۰ برابری ارزش برخی شرکت‌ها است، این مسائل عجیب به‌ویژه در یک سال گذشته زیاد رخ داده.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.