تاریخ: ۱۳:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۳۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در صورت های مالی ۱۲ ماهه سود هر سهم را ۲۴ ریال اعلام کرد که در مقایسه با سود سال گذشته ۸۳ درصد کاهش یافت. سود ۲۴ ریالی برای هر سهم «فلوله» برای یکسال

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ سود هرسهم را در حالی ۲۴ ریال اعلام کرد که این سود در سال گذشته ۱۱۴ ریال بوده است.

«فلوله» ۵۰۰ میلیارد ریالی سود هرسهم را در این گزارش با افت ۸۳ درصدی اعلام کرد و همچنین سود عملیاتی را با کاهش ۲۵ درصدی ۲۸۵ میلیارد ریال، سود خالص را با کاهش ۸۳ درصدی مبلغ ۱۲ میلیاردریال و سود انباشته پایان دوره را با رشد ۱۲۱ درصدی ۲۱ میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی آتی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که براساس برنامه ارایه شده مدیریت برای فروش و تولید در سال ۱۳۹۸ برابر با ۳۷هزار و ۱۵۰ تن در نظر گرفته شده است

علاوه بر این از برنامه های با اهمیت «فلوله» برای دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ می‌توان به اقدام در جهت صادرات محصولات و واگذاری شرکت‌های سرمایه‌پذیر این شرکت اشاره کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "پترول"
مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان تقسیم مبلغ ۱۵۰ ریال سود نقدی و ۲۵۶ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "تاپیکو"
برچسب ها: