تاریخ: ۱۳:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۳۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت شهد در صورت های مالی شش ماهه از رشد ۵۰ درصدی سود هرسهم نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت شهد در اطلاعات و صورت‌های مالی شش ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ سود هرسهم را ۹۱۲ ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته معادل ۵۰ درصد افزایش داشته است.

این شرکت سود عملیاتی این دوره را با افزایش ۱۶۱ درصدی مبلغ ۴۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد سود خالص را با افزایش ۱۹۹ درصدی مبلغ ۳۴۶ میلیارد ریال منتشر کرد. «قشهد» در این گزارش سود انباشته پایان دوره را با رشد ۹۶ درصدی مبلغ ۴۲۸ میلیارد ریال اعلام کرده است.

برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه خود برای دوره ۶ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ دارد به این شرح است که نرخ مصوب شکر به ازای ھر کیلوگرم ٣٠ هزار ریال که توسط سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان اعلام شده است، سایر محصولات فرعی براساس نرخ بازار و تصویب هیات مدیره شرکت است؛ همچنین نرخ خرید مواد اولیه (چغندر) به ازای هر تن دو میلیون و ٧١٢هزار ریال بر مبنای عیار١۶ به علاوه ۴١٠هزارریال به عنوان کرایه حمل بر اساس مصوبه وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "اوان"

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

"شلعاب" سود هر سهم خود را افزایش نداد
شرکت لعابیران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۱۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۵۶ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,