تاریخ: ۱۰:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۲

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت بین المللی محصولات پارس در دوره مالی ۶ماهه خود سود هرسهم را ۲۴۶ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد بسیار بالایی را تجربه کرده است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت بین المللی محصولات پارس در اطلاعات و صورت های مالی ۶ماهه منتهی ۲۹اسفند۱۳۹۷ سود هرسهم را ۲۴۶ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۲۴هزار و ۵۰۰درصدی همراه شده است.

این شرکت سود عملیاتی را با رشد ۵۲۸درصدی مبلغ ۱۹۴میلیارد ریال و سود خالص را با رشد بیش از ۲۴هزار درصدی مبلغ ۱۲۶میلیارد ریال اعلام کرد. همچنین سود انباشته در پایان دوره نیز رشد ۶۹۹درصدی را رقم زد و به مبلغ ۱۵۴میلیارد ریال رسید.

«شپارس» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی شرکت در بخش تولید و فروش محصولات باتوجه به سیاست های راهبردی شرکت طی سال های اخیر توانسته در بازار داخلی تأکید اصلی بر افزایش سهم فروش محصولات با کیفیت و قیمت بالاتر داشته و حاشیه سود بهتر و تنوع بیشتر محصولات را داشته باشد. در بازار صادراتی نیز طی ۳ماهه گذشته، با شروع مجدد صادرات و تحصیل ارز تلاش شده است ضمن توسعه سهم بازار، همراه با حفظ کیفیت و اعتبار محصولات از رقابت ناسالم در قیمت خودداری شد.

حتما بخوانید :  پیش بینی 73 نفر از بزرگان بازار مسکن از آینده وضعیت قیمت مسکن

این سیاست در ادامه سال مالی جاری نیز دنبال می شود. تبلیغات، اهدای پروموشن ها و گسترش فروش در واحدهای نمایندگی، پخش های سراسری و فروشگاه های زنجیره ای با قدرت دنبال خواهد شد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

رشد بیش از ۳۰۰ درصدی سودسازی «هرمز»
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ از رشد ۳۳۵ درصدی سود هرسهم خود خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.