تاریخ: ۱۳:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۶۵۹ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۲۲۳ درصدی را نشان می دهد. سود هر سهم"سمگا" افزایشی بود

به گزارش رادیو سهام، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با سرمایه ۳ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۹۷۶ میلیارد و ۱۳۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۵۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۲۲۳ درصد افزایش داشته است.

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران افزایش ۲ هزار و ۱۶۷ میلیارد ریال سایر درآمدهای غیرعملیاتی را از دلایل عمده این افزایش عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۸۵۸ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

سمگا” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۱۱ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۰۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یاد شده، با کاهش ۲۱۹ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال به ۵۶۷ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال رسید و بهای تمام شده این شرکت نیز با کاهش ۱۰۹ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال، معادل ۶۶۸ میلیارد و ۹۶۷ میلیون ریال محاسبه شد.

حتما بخوانید :  آیا بازار سهام سزاوار ریزش است؟

“سمگا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۱۳۴ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۷۵ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۹۴۰ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۲۶ میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سیمان شمال در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه سود هرسهم را ۲۹۲ریال اعلام کرده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.