تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی اعلام کرد که مجوز تغییر بیش از ۱۰درصدی در نرخ فروش محصولات را دریافت کرده است. «غشاذر» مجوز افزایش نرخ گرفت

به گزارش رادیو سهام، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی مجوز افزایش بیش از ۱۰ درصدی نرخ فروش محصولات را از کارگروه تنظیم بازار سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید کنندگان وزارت صنعت و معدن و تجارت دریافت کرده است.

این شرکت اعلام کرده است که نرخ قبلی شیر خام ۲۰ هزار ریال بوده و نرخ جدید آن ۲۳ هزار و ۹۰۰ ریال تعیین شده است.

«غشاذر» مبلغ فروش محصول یا ارایه خدمت در سال مالی قبل مبلغ یک هزار و ۴۰۴میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال و نسبت فروش محصول یا ارایه خدمت به کل درآمد شرکت در سال مالی قبل۷۰ درصد اعلام شده است.

یادآور می شود؛ با توجه به مصوبه مورخ ۲۲خرداد۱۳۹۸، کارگروه تنظیم بازار گزارش سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اصلاح قیمت شیر خام با مشخصات ۳.۲ درصد چربی و بار میکروبی زیر ۱۰۰هزار و تحویل درب دامداری به قیمت ۲۳هزار و ۹۰۰ریال موافقت شد.
لازم به ذکر است؛ به ازای هر ۰.۱ درصد افزایش یا کاهش درصد چربی مبلغ ۳۶۰ریال متناسب با افزایش یا کاهش درصد چربی به قیمت خرید اضافه یا کسر خواهد شد.

حتما بخوانید :  بررسی عملکرد یک نماد بورسی| «کچاد» آینده‌دار است؟

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

با ترخیص قطعات باقی‌مانده قبلی از محصولات رنو از گمرک، امکان تولید حدود ۳ هزار دستگاه رنو ساندرو و پارس تندر در پارس خودرو فراهم شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.