تاریخ: ۹:۲۱ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت صنعتی سپنتا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۸ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۸۵ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت صنعتی سپنتا با سرمایه ۵۴ میلیارد و ۱۷۳ میلیون ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنعتی سپنتا در دوره یاد شده، مبلغ ۱۰۸ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۸۵ درصد افزایش داشته است.

شکت صنعتی سپنتا افزایش ۷۴ درصدی فروش را از دلایل اصلی افزایش سود عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۴۶۳ میلیارد و ۱۵۳ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

فپنتا” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۵۸ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۸۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت صنعتی سپنتا در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ ۱۱ هزار و ۶۶۴ریال و سود خالص را مبلغ ۸۹ میلیارد و ۱۹۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

حتما بخوانید :  شاخص بورس رشد کرد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

پتروشیمی نوری چه زمانی بورسی می‌شود؟
معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالا گفت: صنعت پتروشیمی سهم پررنگی در رونق معاملات بورس کالای ایران دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.