تاریخ: ۱۳:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۹

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با کاهش ۲۲۶۸واحدی مواجه شد.

ریزش ۲۲۶۸واحدی شاخص بورس

به گزارش رادیو سهام به نقل از تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۳میلیارد و ۴۱۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش یک هزار و ۱۴۶میلیارد تومان در ۲۷۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۲۲۶۸واحدی در ارتفاع ۲۳۴هزار و ۸۷۹واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ارتباطات سیار ایران و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین شد و در مقابل نمادهای معاملاتی ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی خارک و سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با رشد خود مانع کاهش بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۶۴۱واحد، کل (هموزن) ۸۹۹واحد، قیمت (هموزن) ۶۱۵واحد، آزاد شناور ۲۳۵۴واحد و شاخص‌های‌‌ بازار اول ۱۱۱۹واحد و بازار دوم ۷۰۲۸واحد افت را به‌ثبت رسانند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۲۸۶میلیون ورقه به‌ارزش ۶۹۶میلیارد تومان در ۱۵۱هزار نوبت، آیفکس ۵۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۹۷۸واحد قرار گرفت.

 

خبر انتخاب شده برای شما

فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟
بانک صادرات ایران با انتشار گزارش عملکرد ٣ ماهه خود با کاهش شدید زیان عملیاتی همراه شد و این امر نشان داد بانک در مسیر رو به رشدی قرار گرفته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  نوسان شاخص ذات بازار است | نماگر به صعود ادامه می دهد