مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت اعلام کرد:
تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت از عرضه اوراق مشارکت شهرداری شیراز، به ارزش ۶۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش رادیو سهام به نقل از ایبِنا، روح اله حسینی مقدم، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در خصوص انتشار اوراق ۶۰۰۰ میلیارد ریالی شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز به منظور احداث خط دو و تکمیل خط یک قطار شهری این شهر، از محل بند (د) تبصره (۵) قانون بودجه کل کشور، انتشار اوراق مشارکت به ارزش ۶۰۰۰ میلیارد ریال را در دستور کار داشت که مجوز نهایی انتشار اوراق مزبور با نرخ سود سالانه ۱۸ درصد صادر شد.

وی در ادامه افزود: عرضه اولیه این اوراق امروز یکشنبه دوم تیر تا سه ‌شنبه چهارم تیر در شعب منتخب بانک شهر و به صورت الکترونیکی و با نام، از طریق سامانه مجاز سیما صورت می پذیرد. حسینی مقدم در ادامه تصریح کرد: تعهدپذیره‌نویسی این اوراق توسط تامین سرمایه بانک ملت انجام خواهد شد و از آنجا که این اوراق غیرقابل بازخرید در بازار پول هستند، معاملات ثانویه و انجام تعهدات بازارگردانی آن پس از گشایش نماد در بورس اوراق بهادار تهران صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه بانک ملت در پایان اظهارداشت: مدت مشارکت این اوراق چهار ساله و مقاطع پرداخت سود علی الحساب آن هر سه ماه یکبار است. همچنین مرجع تضمین‌کننده این اوراق سازمان برنامه و بودجه کشور به نمایندگی از طرف دولت و همچنین بانک شهر است.

حتما بخوانید :  شرط پایداری صف خرید «غنوش» چیست؟

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵۵ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.