تاریخ: ۱۶:۱۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در جریان عرضه اولیه سهام شرکت سیمرغ در بورس اوراق بهادار، هر سهم این شرکت ۵۱۰ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش رادیو سهام، تعداد ۱۳۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سیمرغ به عنوان پانصد و بیست و هشتمین شرکت پذیرفته شده امروز(یکشنبه) در بازار دوم معاملات بورس اوراق بهادار عرضه اولیه و هر سهم این شرکت ۵۱۰ تومان کشف قیمت شد.

این شرکت ۱۳۰ میلیارد تومانی در حالی به عنوان پنجمین شرکت تازه وارد به بازار سهام در سالجاری عرضه اولیه شد که این میزان سهام در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا ۵۱۰ تومانی هر سهم و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۴۰۰ سهم در بازار دوم معاملات بورس عرضه شد. ضمن این که متعهد خرید در این عرضه اولیه نیز تامین سرمایه امید و سقف تعهد خرید در مجموع ۵۰ درصد سهام قابل عرضه بود.

این شرکت در بخش “کشاورزی، شکار و فعالیت‌های خدماتی وابسته”، گروه “پرورش حیوانات” و طبقه “نگهداری سایر حیوانات، تولید محصولات حیوانی طبقه‌بندی نشده در جای دیگر” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “سیمرغ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید: تا کنون تعداد دو میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین با نماد معاملاتی “تاصیکو” در روز نهم اردیبهشت با کشف قیمت ۲۲۰ تومان در بورس، تعداد ۵۲ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد با نماد معاملاتی “زشریف” در روز ۳۱ اردیبهشت‌ با کشف قیمت ۴۲۰ تومان در فرابورس، تعداد ۴۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد معاملاتی “دکپسول” در روز ۵ خرداد با کشف قیمت ۵۷۰ تومان در فرابورس و تعداد ۲۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت پلی پروپیلن جم با نماد معاملاتی”جم پیلن” در روز ۲۷ خرداد با کشف قیمت ۲۲۵۰ تومان در بورس عرضه اولیه شده‌اند.

حتما بخوانید :  سود خالص "شتران" 2 هزار میلیارد افزایش یافت

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵۵ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.