تاریخ: ۱۱:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 3٫۰۰ out of 5)
Loading...

درآمد فولاد آلیاژی ایران به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات در خرداد ماه نسبت به فروردین ماه با رشد ۵۳ درصدی به ۲۶۴ میلیارد تومان رسید.

به گزارش رادیو سهام، شرکت فولاد آلیاژی ایران با فروش ۴۰ هزار و ۶۵۳ هزار تنی از محل فروش آلیاژی، مهندسی و فولاد تجاری درآمد ۲۶۳ میلیارد و ۹۴۳ میلیون تومان ساخته است.

مقدار تولید و فروش فولاژ کاهش یافت

مقدار تولید فولاد آلیاژی ایران در خرداد ماه با کاهش هزار و ۴۲۹ تنی نسبت به اردیبشهت ماه به هشت هزار و ۷۱۶ تن رسیده است. تولید خرداد ماه فولاژ نسبت به فروردین ماه رشد سه هزار و ۶۷۳ تنی داشته است. مقدار فروش فولاژ نیز در خرداد ماه با کاهش هشت هزار و ۷۱۶ تنی نسبت به اردیبهشت ماه به ۴۰ هزار و ۶۵۳ تن رسیده است. اما مقدار فروش فولاژ نسبت به فروردین ماه افزایشی می‌باشد.

درآمد "فولاژ" 53 درصد افزایش یافت

نرخ فروش محصولات فولاژ افزایش یافت

نرخ فروش فولاد آلیاژی در فروردین ۹۸ به ازای هر تن پنج میلیون و ۸۹۸ هزار تومان بوده که با رشد ۱۲ درصدی به شش میلیون و ۶۴۸ هزار تومان در خرداد ماه رسیده است و فولاد مهندسی در فروردین ۹۸ به ازای هر تن چهار میلیون و ۷۲۲ هزار تومان بوده که در اردیبهشت ماه نرخ فروش این محصول کاهش یافته اما در خرداد ماه با رشد ۱۵ درصدی به پنج میلیون و ۴۴۳ هزار تومان رسیده است.

حتما بخوانید :  آتش فروش در بورس اندکی فروکش کرد

درآمد "فولاژ" 53 درصد افزایش یافت

درآمد فولاژ به ۲۶۴ میلیارد تومان رسید

مقدار فروش فولاد آلیازی ایران در خرداد ماه کاهش یافته است اما بررسی نرخ فروش فولاد آلیاژی و فولاد مهندسی، رشدهای ۱۲ و ۱۵ درصدی داشته‌اند که این موضوع موجب افزایش درآمد فولاد آلیاژی ایران شده است. درآمد فولاد آلیاژی ایران از ابتدای سال تا کنون مسیر افزایشی را طی کرده است. در اردیبهشت ماه به دلیل افزایش مقدار فروش و در خرداد ماه به دلیل افزایش نرخ فروش، افزایش یافته است. درآمد خرداد ماه از ۱۷۲ میلیارد تومان در فروردین ماه با رشد ۵۳ درصدی به ۲۶۴ میلیارد تومان رسید.

درآمد "فولاژ" 53 درصد افزایش یافت

فولاژ بالاتر از میانگین براوردی فروش داشته است

فولاد آلیاژی ایران در صورت مالی سال ۹۷ برای سال مالی ۹۸ فروش ۴۰۰ هزار تنی برآورد کرده است. بنابراین شرکت برای محقق شدن این مقدار فروش بایستی به طور میانگین در هر سه ماه فروش ۱۰۰ هزار تنی محقق نماید. بررسی گزارش‌های ماهانه فولاژ در فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه نشان می‌دهد، این شرکت در مجموع فروش ۱۲۰ هزار تنی طی این سه ماه محقق کرده است. بنابراین عملکرد ماهانه فولاژ نشان می‌دهد، این شرکت بالاتر از میانگین برآوردی مقدار فروش، عمل کرده است.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت توکا رنگ فولاد سپاهان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵۵ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.