2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت بورس کالای ایران امروز با حضور تعداد زیادی از سهامداران حقیقی برگزار شد؛ در این مجمع سهامداران، پیشنهاد مدیرعامل مبنی بر تقسیم سود ۷ تومانی به ازای هر سهم را رد کردند و توانستند مبلغ پیشنهادی خود را جایگزین کنند.

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری با اقتصاد، در مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام شرکت بورس کالای ایران که با یک ساعت تاخیر و حضور پرشمار سهامداران حقیقی آغاز  شد، در ابتدای جلسه سود پایه هر سهم “کالا” در سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، ۶۷ تومان تعیین شد.حامد سلطانی نژاد، مدیرعامل بورس کالا، با ارائه گزارش هیات مدیره، پیشنهاد افزایش سرمایه در سال ۹۸ را داد و از سهامداران خواست تا با توزیع سود ۷ تومانی موافقت کنند.

پس از چانه زنی های بسیار سهامداران حقیقی با هیات مدیره شرکت بورس کالا ۱۵ تومان سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.

همچنین مبلغ ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار به ازای هر جلسه حداکثر تا ۲ جلسه در ماه به عنوان پاداش هیات مدیره و مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان حق الزحمه حسابرس قانونی شرکت بورس کالا در سال مالی ۹۸، مورد موافقت سهامداران قرار گرفت.

حتما بخوانید :  درآمد بهار "فاسمین" 149 درصد افزایش یافت

 

خبر انتخاب شده برای شما

با صدور مجوز سازمان بورس، صکوک رهنی شرکت ایران خودرو به ارزش ۳,۰۸۷ میلیارد ریال در نمادهای "صخود ۱۴۰۴" و "صخود ۰۰۰۴" از طریق شرکت بورس اوراق بهادار در هفته جاری عرضه می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.