2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در حالی که بود واریز سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۶ تا پایان بهار به اتمام برسد، اما همچنان برخی از کارمندان و بازنشستگان سود دریافت نکرده اند. واریز سود سهام عدالت سال مالی ۹۶ هنوز به اتمام نرسیده است

به گزارش رادیو سهام، سود سهام عدالت مربوط به سال ۹۶ قرار بود تا قبل از اتمام بهار به حساب تمامی مشمولین واریز شود، ولی هنوز برخی از این افراد سود خود را دریافت نکرده اند.
به علاوه طرح سهام عدات از سال ۸۵ به اجرا در آمده و از محل سود سهام تخصیص یافته به مشمولان، اقساط این سهام در طول ۱۰ سال به طور کامل تسویه شده و در این میان سود سال ۹۵ و ۹۶ به حساب مشمولین واریز شده و سازمان خصوصی سازی برای واریز سود سال ۹۷ در انتظار برگزاری مجامع شرکت‌های موجود در سبد سهام است و پیش بینی شده واریز سود از جمع آوری اولین سود از شرکت‌ها با توجه به اولویت واریز شود.
در مجموع افرادی که سود مالی سال ۹۶ خود را دریافت کرده اند، هنوز برخی از کارمندان و بازنشستگان دولت در صف دریافت سود هستند و باالتبع واریز سود سال ۹۷ بعد از اتمام واریز سود سال ۹۶ صورت خواهد گرفت.
البته در این میان افرادی هستند که شماره شبای خود را دیرتر از سایر مشمولین به سامانه ارائه داده اند به همین دلیل بررسی اطلاعات بانکی و واریز سود این افراد با تاخیر صورت می‌گیرد.
همچنین هنوز تعدادی از مشمولین سهام عدالت اقدام به ارائه شماره نکرده اند و سود این دوره افراد نزد سازمان خصوصی و در بانک سپرده گذاری خواهد شد و پس از اعلام شماره شبا افراد می‌توانند سود سهام عدالت خود را دریافت کنند.
در این میان آزاد سازی سهام عدالت برای مشمولین قرار بود در سال جاری بررسی و صورت گیرد که هنوز نتایج مربوط به زمان آزادسازی مشخص نشده و در این صورت سازمان خصوصی سازی باید تا زمان قطعی آزاد سازی سهام عدالت علاوه بر سود سال ۹۷ با اضافه شدن سال‌های دیگر و عدم آزاد سازی سهام عدالت سود مشمولین را محل سود شرکت‌های موجود در سبد سهام عدالت پرداخت کند.
منبع: میزان

خبر انتخاب شده برای شما

با فرض عدم وقوع اتفاقات خاص در اقتصاد کشور، انتظاری برای جهش مجدد قیمت مسکن در چند ماه آینده وجود ندارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پیش‌بینی ادامه ثبات قیمت طلا تا پایان هفته جاری