تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۹

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت بهنوش ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۳۴۸ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به صورت های مالی در گزارش حسابرسی نشده، افزایش ۱۱۵ ریالی را نشان می دهد.

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت بهنوش ایران با سرمایه ۳۶۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت بهنوش ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۱۲۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۴۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۱۰۸ درصد افزایش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت بهنوش ایران نسبت به گزارش حسابرسی نشده، افزایش ۱۱۵ ریالی سود مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت ۱۲۴ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

غبهنوش” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۰ میلیارد و ۱۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۶۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه شاخص بورس تا پایان امسال کانال ۵۰۰ هزار واحد را نیز فتح می‌کند، گفت: روند رو به رشد بازار سرمایه دست‌کم تا بهار سال آینده ادامه دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  رکوردشکنی پذیره‌نویسی صندوق جسورانه فیروزه