2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی مارون تقسیم ۴ هزار ریال سود به ازای هر سهم سال ۹۷ این شرکت را تصویب کرد. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "مارون"

به گزارش رادیو سهام به نقل از دنیای اقتصاد، پتروشیمی مارون در سال ۹۷ به ازای هر سهم ۴ هزار و ۶۳۹ ریال سود محقق کرده بود که این رقم نسبت به سال ۹۶ از رشد ۵۱ درصدی برخوردار است.

درآمدهای عملیاتی مارون در سال ۹۷ معادل ۴۹ درصد رشد داشته است. در همین حال سود ناشی از تسعیر ارز این شرکت در سال مزبور معادل ۲ هزار و ۲۵۷ میلیارد ریال و درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌های این شرکت معادل ۳ هزار و ۸۵۶ میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل پتروشیمی مارون در مجمع این شرکت علاوه بر گزارش عملکرد سال ۹۷، از مذاکرات امیدوارکننده‌ای برای رفع مشکل تامین خوراک و سایر طرح‌های موردنظر خبر داد. وی با اشاره به اینکه واحد شیرین‌سازی و اتان واحد بوشهر در سال ۹۷ راه‌اندازی شد، افزود: واحد تولید متانول در واحد بوشهر نیز شهریورماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل پتروشیمی مارون در ادامه اضافه کرد: واحد الفین واحد ایلام در مهرماه سال ۹۸ و واحد سلمان فارسی در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

حتما بخوانید :  تشریح عملکرد شش‌ماهه «تیپیکو» و برنامه های آینده شرکت

 

خبر انتخاب شده برای شما

اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم "کرماشا"
شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۳۹ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.