تاریخ: ۹:۲۹ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۳۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۲۷ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت لیزینگ صنعت و معدن با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۳ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل ۲۷ درصد افزایش داشته است.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن، افزایش ۳۵ درصدی درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و همچنین افزایش ۱۳۹ درصدی خالص درآمدهای متفرقه را دلیل این افزایش سود عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۳۰۵ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

ولصنم” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۰۸ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، برآورد شرکت لیزینگ صنعت و معدناز تغییرات هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه سال جاری به شرح زیر است:

حتما بخوانید :  نماد یک بانک و ۶ شرکت در بورس متوقف است

تغییرات مربوط در هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی، عمدتاً مربوط به هزینه های حقوق و مزایای پرسنلی است که با توجه به تغییرات اعلام شده از سوی وزارت کار شامل افزایش پلکانی در سطوح مختلف خواهد بود و سایر هزینه های این بخش معمولاً با افزایش ۱۵ درصد سالیانه قابل احتساب است.

منبع: سنا

 

خبر انتخاب شده برای شما

پتروشیمی نوری چه زمانی بورسی می‌شود؟
معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالا گفت: صنعت پتروشیمی سهم پررنگی در رونق معاملات بورس کالای ایران دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.