تاریخ: ۱۴:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

درآمد شرکت شهد (قشهد) در دوره ۹ ماهه منتهی به خرداد ۹۸ به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات به ۲۰۱ میلیارد تومان رسید. درآمد 9 ماهه "قشهد" به 201 میلیارد تومان رسید

به گزارش رادیو سهام، شرکت شهد (قند خوی- با نماد قشد) در زمینه تولید و فروش شکر چغندر بهاره، ملاس، شکر ناشی از شکر خام، تفاله خشک، تفاله تر فعالیت دارد.  قشهد در سال مالی منتهی به شهریور ۹۸، مقدار فروش ۲۳۱ هزار و ۳۴۷ تن را رقم زده است و با این میزان فروش درآمد ۲۲۹ میلیارد تومانی ساخته است. قشهد در دوره ۹ ماهه منتهی به خرداد ۹۸، مقدار ۱۵۳ هزار تن فروش داشته است و به واسطه این مقدار فروش درآمد ۲۰۱ میلیارد تومانی ساخته است.

میانگین درآمد ماهانه قشهد سه میلیارد تومان افزایش یافت

میانگین مقدار فروش شرکت قشهد در دوره ۹ ماهه منتهی به خرداد ۹۸ نسبت به میانگین مقدار فروش ماهانه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، با کاهش دو هزار و ۲۷۹ تنی (معادل ۱۱درصد کاهش) به ۱۷ هزار تن رسیده است. اما به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات شرکت، میانگین درآمد ماهانه قشهد در دوره ۹ ماهانه منتهی به خرداد ۹۸ نسبت به سال مالی منتهی به شهریور ۹۷ افزایش یافته است. میانگین درآمد ماهانه قشد در دوره ۹ ماهه به ۲۲ میلیارد و ۳۱۶ میلیون تومان رسیده است که نسبت به میانگین درامد ماهانه قشهد در سال مالی منتهی به شهریور ۹۷ رشد سه میلیارد و ۱۸۴ میلیون تومانی داشته است.

حتما بخوانید :  بررسی عملکرد اولین اوراق خرید مسکن امسال

بررسی تغییرات سبد درآمدی قشهد در دوره مورد بررسی نشان می‌دهد بالاترین میزان افزایش درآمد قشهد مربوط به افزایش درآمد حاصل از فروش شکر چغندر بهاره است و بالاترین میزان کاهش درآمد قشهد در این دوره مربوط به کاهش درآمد حاصل از کاهش فروش شکر ناشی از شکر خام است و به جز این محصول درآمد حاصل از فروش تفاله خشک آزاد و یارانه شکر چغندر بهاره کاهشی است.

درآمد 9 ماهه "قشهد" به 201 میلیارد تومان رسید

فروش بیش از مقدار براوردی طی ۹ ماه

قشهد برای سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ مقدار فروش ۱۵۱ هزار تنی را برآورد کرده است. مقدار فروش عملیاتی قشهد در دوره ۹ ماهه منتهی به خرداد ۹۸، ۱۵۲ هزار تن است. بنابراین، قشهد توانسته است طی ۹ ماه بیش از مقدار برآوردی خود فروش داشته است و بیش از ۱۰۰ درصد از مقدار فروش برآوردی را پوشش داده است.

همچنین قشهد برای سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ درآمد ۲۳۰ میلیارد تومانی را رقم زده است، که طی ۹ ماه منتهی به خرداد ۹۸ این شرکت درآمد ۲۰۱ میلیارد تومانی ساخته است. بنابراین قشهد بیش از ۸۷ درصد از درآمد برآوردی را محقق ساخته است.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

یک کارشناس بازار سرمایه، آخرین وضعیت بازار را منوط به نگرانی‌ها از جنگ تجاری میان آمریکا و چین و احتمال ایجاد رکود در بازارهای جهانی دانست.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,