2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پالایش نفت تهران نیز در تاریخ ۲۷ تیر سال جاری، با حضور ۴/ ۹۰ درصد از سهامداران این شرکت برگزار شد.

به گزارش رادیوسهام، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت پالایش نفت تهران ۱۳مرداد سال جاری با حضور اعضای هیات‌مدیره، نمایندگان سازمان بورس و سهامداران این شرکت برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی این شرکت، قرار است در این مجمع گزارش افزایش سرمایه شرکت بررسی و در صورت امکان با اتفاق آرا مورد موافقت قرار گیرد. در صورت تصویب افزایش سرمایه شرکت، ماده (۵) اساسنامه مرتبط با میزان سرمایه و تعداد سهام اصلاح خواهد شد.

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پالایش نفت تهران نیز در تاریخ ۲۷ تیر سال جاری، با حضور ۴/ ۹۰ درصد از سهامداران این شرکت برگزار و طبق مفاد ماده ۱۰۱ اصلاحی قانون تجارت و اساس‌نامه شرکت، مبنی بر انتخاب هیات‌رئیسه، داوود رزاقی، لطف‌الله هنگی، فریدون ورشوساز و محمدعلی هاشمی به ترتیب به‌عنوان رئیس، ناظر، ناظر و منشی جلسه معرفی شدند.

در این مجمع، پس از بررسی صورت‌های مالی، مقرر شد ۳۰ درصد از سود خالص سال مالی ۱۳۹۷ به‌حساب اندوخته طرح و توسعه شرکت منتقل شود. همچنین به ازای هر سهم ۳۰ تومان به‌عنوان سود سهام با رعایت مفاد اصلاحیه قانون تجارت به صاحبان سهام شرکت پرداخت شد.

حتما بخوانید :  پیش بینی 72 نفر از بزرگان بورس از آینده بازار

کل سود تقسیمی برابر ۷۲۰ میلیارد تومان است. همچنین مصوب شد که باقیمانده سود شرکت برای انجام افزایش سرمایه به ‌حساب سود انباشته شرکت منظور شود و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف در جلسات و تعیین روزنامه «دنیای اقتصاد» برای درج آگهی‌های رسمی شرکت از دیگر مواردی بود که در این مجمع پیرامون آن بحث و تبادل‌نظر شد.

همچنین در پایان مجمع ضمن قدردانی از زحمات هیات‌مدیره، مدیرعامل،کارکنان و سهامداران شرکت بابت عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ به هنگی مدیرعامل شرکت وکالت داد تا پیرامون ثبت مفاد صورت‌جلسه و اقدامات قانونی آن و همچنین امضای دفاتر و اسناد مربوطه در اداره ثبت شرکت‌ها از طرف مجمع اقدام کند.

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

یک کارشناس بازار سرمایه، آخرین وضعیت بازار را منوط به نگرانی‌ها از جنگ تجاری میان آمریکا و چین و احتمال ایجاد رکود در بازارهای جهانی دانست.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.