2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس اتحادیه طلا تهران می‌گوید: در حال حاضر تقاضای چندانی در بازار طلا وجود ندارد. به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان این هفته به طور جزئی گران شود. پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان هفته

به گزارش رادیو سهام به نقل از تجارت‌نیوز، بازارها در هفته گذشته طبق انتظار عمل کردند. قیمت در بازار طلا همچنان روند صعودی دارد، بورس روند مثبت با دامنه محدود قابل پیش‌بینی را پشت سر گذاشت و در بازار ارز نیز روند کمی نزولی شد. در نهایت در هفته گذشته طلا بازدهی ۳٫۴ درصدی مثبت، سکه بازدهی ۲٫۱ درصدی مثبت، بورس بازدهی ۰٫۲۸ درصدی مثبت و دلار بازدهی ۰٫۴ درصدی منفی داشت.

در همین حال، رئیس اتحادیه طلا تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت طلا تا پایان هفته چه روندی را خواهد داشت؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت طلا هفته گذشته روند صعودی داشت اما به یک باره در روزهای پایان هفته قیمت این فلز گران‌بها روند نزولی را به خود گرفت. به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان این هفته مشابه هفته گذشته را داشته باشد. یعنی ممکن است قیمت طلا تا آخر هفته به طور جزئی گران شود.

نوسان قیمت طلا آزار دهنده نیست

ابراهیم محمدولی درباره وضعیت تقاضا در بازار طلا اظهار کرد: در حال حاضر تقاضای چندانی در بازار طلا وجود ندارد. این روزها به دلیل نوسان قیمت‌ها فروشنده طلا از خریدار بیشتر شده است. مردم هم نگران نباشند نوسان قیمت طلا در این هفته چندان آزاردهنده نیست.

حتما بخوانید :  ارایه برنامه‌های جدید کارت سوخت در هفته آینده

او همچنین درباره قیمت سکه هم گفت: در آخرین معامله‌های انجام شده هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۱۳۴ هزار تومان و هر قطعه طرح قدیم چهار میلیون و ۸۰ هزار تومان، نیم سکه نیز حدود دو میلیون و ۲۰ هزار تومان معامله شد. حباب سکه نیز به طور چشمگیری کاهش یافته و به نظر می‌رسد که در این بازه زمانی حباب سکه تمام بهار آزادی ۲۰۰ هزار تومان باشد.

محمدولی در توصیه‌ای به مردم گفت: تنها توصیه ما به مردم این است که چنانچه قصد سرمایه‌گذاری دارند، منابع‌شان را در بازار طلای ساخته شده تزریق کنند. مطمئنا هیچ کس از خرید طلا در دراز مدت ضرر نخواهد کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: با ورود دستگاه قضایی و پیگیری‌های انجام‌شده ۲۰ هزار خودروی دپوشده به مشتریان واگذار می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.