تاریخ: ۱۹:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

آمارها نشان می‌دهد با وجود تحریم‌ها و ریسک‌های سیاسی و اقتصادی که از ابتدای سال جاری بر کشور حاکم بود، شرکت‌های بورسی توانستند گزارش‌های مطلوبی از عملکرد خود به ثبت برسانند و شاخص کل بورس با بازدهی ۴۳ درصدی بیش از ۷۷ هزار واحد افزایش یابد.

بازار سهام از ابتدای سال جاری توانسته بازدهی قابل توجهی را به ثبت برساند.

به گزارش رادیوسهام، بازار سهام که سال گذشته توانسته بود با بازدهی مطلوب ۸۵ درصدی شاخص همراه شود، با این انتظار که در سال ۹۸ بتواند فراتر از سال گذشته عمل کند شروع به کار کرد.

ریسک‌های سیاسی و اقتصادی که از ابتدای سال جاری بازارهای مالی کشور را تحت تاثیر قرار داده موجب شد فعالان بازار رشد قابل قبولی را برای بورس متصور نباشند.

اما آمارها نشان می‌دهد با وجود تحریم‌ها و ریسک‌های موجودی که بر کشور حاکم بود، شرکت‌های بورسی توانستند گزارش‌های مطلوبی از عملکرد خود را به ثبت برسانند.

شاخص کل بورس تهران از ابتدای سال جاری تا تا ۲۰ مرداد ماه توانسته با بازدهی ۴۳ درصدی بیش از ۷۷ هزار واحد افزایش یابد.

بازدهی ۴۳ درصدی بورس از ابتدای سال ۹۸

شاخص کل از ابتدای سال جاری با ثبت رکوردهای تازه توانسته در مجموع روند صعودی داشته باشد. بالاترین میزان شاخص کل مربوط به چهاردهم مرداد ماه سال جاری بوده که در توانست از مرز ۲۵۶ هزار واحدی عبور کند و در سطح ۲۵۶ هزار و ۶۹۸ واحدی قرار بگیرد.

حتما بخوانید :  پیش بینی سود 255 تومانی برای هر سهم "افق" در دوره 9 ماهه

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

مینا یوسفی کارشناس بازارسرمایه با اعلام دلایل رونق بازار سهام و متغیرهای موثر داخلی و خارجی ، وضعیت چند صنعت بزرگ را بررسی و تحلیلی تکنیکال از شاخص ارائه کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: