تاریخ: ۱۱:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در صورت های مالی سه ماهه از رشد ۳ هزار و ۷۸۲ میلیارد و ۹۱۴میلوین ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در اطلاعات و صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد ۱۳۹۸ با سرمایه چهار هزار و ۸۰۰میلیارد ریالی سود هرسهم را ۳۵ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی خود را ۱۶۵میلیارد ریال، سود خالص را ۱۶۶ میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را دو هزار و ۱۰۴میلیارد ریال منتشر کرده است.

«سیدکو» در اطلاعیه منتشر شده این شرکت از رشد دو هزار و ۷۸۲میلیارد و ۹۱۴میلوین ریالی پرتفوی بورسی خود خبر داد. در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس بهای تمام شده این دوره را با افت ۱۸میلیارد و ۳۷۷میلیون ریالی مبلغ ۳هزار و ۹۵۷میلیارد ریال اعلام شده است. علاوه بر این ارزش بازار پرتفوی بورسی این شرکت با افزایش دو هزار و ۱۶۶میلیارد ریالی به ۷هزار و ۷۴۰میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت در دوره مالی سه ماهه کل مبلغ واگذاری خود را ۱۵۷میلیارد و ۹۶۶میلیون ریال اعلام کرده است که سود این واگذاری ها به ۸۰میلیارد و ۸۶۶میلیون ریال رسیده است. علاوه بر این در صورت ریز معاملات سهام بورسی خریداری شده به مبلغ ۵۸میلیارد و ۷۲۳میلیون ریال بالغ شد.

حتما بخوانید :  پيش بيني وضعيت مثبت براي بازار سهام طي هفته آينده

«سیدکو» در تشریح سایر برنامه های با اهمیت برای دوره ۹ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ اعلام کرد که با توجه به تعدیل پیش بینی شرکت های تابعه طبق عملکرد واقعی ۶ماهه برای سال ۱۳۹۸ مبلغ ۲۹۱ریال سود هر سهم پیش بینی می شود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

ارزیابی وضعیت این روزهای بازار سهام
یک کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرد که در صورت عدم خروج جدی نقدینگی، بازار می‌تواند معاملات هفته آینده را به شکل مثبت پیگیری کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.