تاریخ: ۱۱:۰۲ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت ذوب آهن اصفهان از انعقاد قرارداد مهم به ارزش ۴۰۳میلیارد و ۷۵۳میلیون ریال خبر داد.

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ذوب آهن اصفهان در اطلاعیه ای از انعقاد قرارداد مهم به ارزش ۴۰۳میلیارد و ۷۵۳میلیون ریال خبر داد. موضوع این قرارداد تملک زمین مشروط به احداث و ساخت آن است که بین شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت سهامی عمران شهر جدید فولاد شهر منعقد شد.

«ذوب» مبلغ قرارداد را ۴۰۳میلیارد و ۷۵۳میلیون ریال اعلام کرده است و که در حال حاضر ۱۱۹میلیارد و ۲۸۱میلیون ریال از این قرار داد پرداخت شده و مابقی طی سه فقره چک در تاریخ ۲۶مرداد۱۳۹۸ این شرکت با شرکت سهامی عمران شهر جدید فولادشهر، اراضی محله ظفر () فولادشهر به مساحت ۱۴۱هزار و ۵۰۲متر مربع مشروط به احداث واحدهای مسکونی، تجاری و خدماتی به مبلغ ۴۰۳میلیارد و ۷۵۳میلیون ریال به شرکت ذوب آهن اصفهان واگذار شد.

گفتنی است؛ آثار و نتایج سود و زیانی حاصل از انعقاد این قرارداد(ساخت و واگذاری) در زمان تحقق موضوع قرارداد یاد شده به اطلاع سهامداران شرکت می رسید.

خبر انتخاب شده برای شما

طبق اعلام یک مقام بورس، عرضه اولیه دو شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر و تامین سرمایه ملت تا پایان سال۹۸ انجام می‌شود و یکی از این دو شرکت چهارشنبه این هفته عرضه اولیه خواهد شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  سود هرسهم "غمارگ" به ۲۸۱ریال رسید