تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سیمان دورود در مرداد ماه درآمد ۱۰ میلیارد و ۶۴۶ میلیون تومانی ساخته است که نسبت به تیر ماه، درآمد شرکت ۲۷۷ میلیارد تومان کاهش یافته است.

به گزارش رادیو سهام، سیمان دورود در گزارش مرداد ماه، از درآمد ۱۰ میلیارد و ۶۴۶ میلیارد تومانی خبر داده است. سدور در این ماه ۵۶ هزار تن تولید و ۵۵ هزار و ۸۴۷ تن فروش داشته است.

درآمد تجمیعی سیمان دورود در دوره ۵ ماهه منتهی به مرداد ۹۸، مبلغ ۹۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است. بنابراین میانگین درآمد ماهانه شرکت در این دوره ۵ ماهه، مبلغ ۹ میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان است. با توجه به میانگین درآمد ۷ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومانی در سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، سیمان دورود در دوره ۵ ماهه، میانگین درآمد بالاتری داشته است.

"سدور" از درآمد 11 میلیارد تومانی فاصله گرفت

مقدار فروش سیمان دورود کاهش یافت

سیمان دورود در مرداد ماه ۱۰ میلیارد و ۶۴۶ میلیون تومان درآمد داشته است. درآمد مرداد ماه سیمان دورود نسبت به تیر ماه ۲۷۷ میلیارد تومان کاهش یافته است. سیمان دورود در تیر ماه ۶۱ هزار و ۵۵۹ تن فروش داشته است که در مرداد ماه فروش شرکت به ۵۵ هزار و ۸۴۷ تن رسیده است. بالاترین میزان فروش شرکت در دوره ۵ ماهه، مربوط به فروش شرکت در خرداد ماه است که سدور، در خرداد ماه ۷۹ هزار و ۷۲۳ تن فروش داشته است.

حتما بخوانید :  افت ۷ درصدی فروش "دکوثر" در بهمن ماه

افزایش قیمت سیمان در سدور

نرخ فروش سیمان دورود در مرداد ماه علی‌رغم کاهش مقداری فروش، افزایش یافته است. سیمان تیپ دو کیسه و سیمان تیپ دو فله دو محصول اصلی در سبد درآمدی شرکت به شمار می‌روند. نرخ فروش سیمان تیپ دو کیسه، از قیمت ۱۸۹ هزار و ۲۱۸ تومان به ازای هر تن در تیر ماه با رشد ۶درصدی به ۲۰۰ هزار و ۴۹۲ تومان رسیده است. همچنین نرخ فروش سیمان تیپ دو فله در تیر ماه از ۱۵۶ هزار و ۵۰۲ هزار تومان به ازای هر تن با رشد ۸درصدی به ۱۶۹ هزار و ۳۴۸ تومان رسیده است.

"سدور" از درآمد 11 میلیارد تومانی فاصله گرفت

بنابراین با توجه به مقدار و نرخ فروش محصولات، مقدار فروش سیمان سدور با کاهش همراه بوده ولی نرخ فروش محصولات افزایش داشته است. اما اثر کاهش مقدار فروش شرکت موجب شده است، درآمد سیمان سدور کاهش ۲۷۷ میلیون تومانی داشته باشد.

سدور ۳۸ درصد از مقدار فروش برآوردی را محقق نموده است / سدور ۴۱۲ درصد از درآمد برآوردی را محقق ساخت

سیمان سدور برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۸ مقدار فروش ۸۴۰ هزار تنی را پیش‌بینی کرده است. با توجه به فروش ۳۱۹ هزار و ۳۵۹ تنی سدور در دوره ۵ ماهه، شرکت توانسته، ۳۸% از مقدار فروش برآوردی را پوشش دهد. با توجه به اینکه ۵ ماه از سال مالی شرکت گذشته است، انتظار می‌رفت، ۴۲ درصد از مقدار فروش برآوردی را محقق نماید.

حتما بخوانید :  پیش بینی 91 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

سدور برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۸، درآمد ۱۱۶ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومانی پیش‌بینی کرده است، با توجه به ساخت درآمد ۴۸ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومانی در دوره ۵ ماهه، سدور، ۴۲درصد از درآمد برآوردی را محقق ساخته است.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۹۱ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.