تاریخ: ۱۳:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس، پخش البرز و لوله و ماشین سازی ایران با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی به ۳۱ مرداد ماه اعلام کردند طی دوره ۵ ماهه منتهی به تاریخ یاد شده، درآمد افزایشی داشتند.

به گزارش رادیو سهام، شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۵۹ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال درآمد داشته است.

“حفارس” براساس عملکرد ۵ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۶۳۵ میلیارد و ۴۵۲ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۳۷ درصدی را نشان می‌دهد.

درآمد ۵ ماهه “پخش” ۶۳ درصد افزایش یافت

شرکت پخش البرز در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۲ هزار و ۲۱۵ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال درآمد داشته است.

“پخش” براساس عملکرد ۵ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۱۹ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از افزایش ۶۳ درصدی دارد.

حتما بخوانید :  رویه آتی قیمتی سهام پس از شوک معاملاتی چهارشنبه چگونه خواهد بود؟

مروری بر عملکرد مرداد ماه “فلوله”

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۲۲ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال درآمد داشته است.

“فلوله” براساس عملکرد ۵ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۶۹۵ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

براساس مصوبه هیات مدیره شرکت بیمه «ما»، این شرکت قصد دارد سرمایه خود را تا میزان ۱۰۰ درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها افزایش دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.