تاریخ: ۱۰:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت توزیع داروپخش در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۵۶۸ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۲۸۴ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت توزیع داروپخش با سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت توزیع داروپخش در دوره یاد شده، مبلغ ۷۷۰ میلیارد و ۲۷۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۵۶۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۲ درصدی برخوردار است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۸۰۳ میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

“دتوزیع” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۸۵ میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲ هزار و ۲۸۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

حتما بخوانید :  ۳۲ هزار میلیارد ریال زیان خالص «خساپا» در ۹ ماه

لازم به ذکر است در گزارش حسابرسی شده صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ شرکت توزیع داروپخش نسبت به گزارش حسابرسی نشده این شرکت، تغییری مشاهده نمی‌شود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

«کگل» به هر سهم ۶۹۹ ریال اختصاص داد
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر موفق شد از آغاز امسال تا پایان بهمن ماه ۲۵ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۳۶۹ تن انواع محصولات داخلی و صادراتی تولید کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.