تاریخ: ۸:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت زامیاد در مرداد ماه درآمد ۲۳۵ میلیارد تومانی ساخت. این درحالی است که میانگین درآمدی ۴ ماه اول سال شرکت ۱۰۰ میلیارد تومان است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت زامیاد تولید کننده انواع خودروهای نیمه سنگین و سنگین است که در مرداد ماه با فروش این محصولات درآمد ۲۳۵٫۲ میلیارد تومانی ساخته است. مهمترین محصول شرکت (وانت NIBتاخوگراف وفرمان دوتیکه ABSو۶دنده با ایموبلایزر) و (وانت NIتاخوگراف وفرمان دوتیکه ABSو ۶دنده با ایموبلایزر) است که در دوره ۵ ماهه منتهی به مرداد ماه ۹۸ بیش از ۸۴% از درآمد شرکت را تشکیل داده‌اند. خزامیا در دوره ۵ ماهه منتهی به مرداد ماه درآمد تجمیعی ۶۴۷ میلیارد تومانی ساخته است.

افزایش ۱۳۵ میلیادرتومانی درآمد خزامیا

خزامیا در مرداد ماه درآمدی فراتر از متوسط درآمدی شرکت در سال ۹۷ و همچنین دیگر ماه‌های سال ۹۸ ساخته است. بدون در نظر گرفتن درآمد مرداد ماه میانگین درآمدی خزامیا در ۴ ماه اول ۹۸ مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان است که خزامیا در مرداد ماه ۲۳۵٫۲ میلیارد تومان درآمد ساخته است. بنابراین ۱۳۵ میلیارد تومان فراتر از میانگین ۴ ماه اول سال ۹۸ درآمد ساخته است.

"خزامیا" درآمد 235 میلیارد تومانی ساخت

عملکرد مرداد ماه به افزایش میانگین درآمدی خزامیا کمک کرد

حتما بخوانید :  مروری بر عملکرد اردیبهشت "ثمسکن"

خزامیا به طور متوسط در هر ماه از سال ۹۷ مبلغ ۸۶ میلیارد تومان درآمد ساخته است که متوسط درآمدی شرکت با رشد نزدیک به ۴۴ میلیارد تومانی به ۱۲۹٫۵ میلیارد تومان رسیده است. یکی از دلایل اصلی افزایش میانگین درآمدی خزامیا، عملکرد جذاب مرداد ماه شرکت است. خزامیا در مردادماه به دلیل افزایش تعداد فروش در دو محصول اصلی یاد شده و همچنین افزایش تعداد فروش در وانت دیزل یورو ۵  و وانت ریچ افزایش درآمد محسوسی داشته است. به طوری که میانگین درآمدی شرکت را افزایش داده است.

خزامیا تنها ۱۴ درصد از درآمد برآوردی را پوشش داد

شرکت زامیاد برای سال ۹۸ درآمد ۴ هزار و ۴۸۷ میلیارد تومانی برآورد کرده است و درآمد تجمیعی ۶۴۷ میلیارد تومانی شرکت در دوره ۵ ماهه حاکی از آن است که خزامیا تنها ۱۴% از درآمد برآوردی ۹۸ را محقق ساخته است. بنابراین با توجه به عملکرد شرکت طی ۵ ماه و همچنین شرایط بازار خودرو در داخل، دور از انتظار است که بتوانید درآمد ۴٫۵ هزار میلیارد تومانی را به طور کامل پوشش دهد.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

بانک خاورمیانه در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۶٫۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل افزایش ۳۳ درصدی داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,