تاریخ: ۱۰:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

درآمد ماهانه لیزینگ ایرانیان با نرخ رشد ۱۷ درصدی در شهریور ماه به ۷٫۱ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت لیزینگ ایرانیان در شهریور ماه ۶٫۴ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است و مبلغ ۱٫۶ میلیارد تومان جهت تامین منابع مالی هزینه نموده است. همچنین وایران در شهریور ماه ۲۱ فقره تسهیلات برای خرید خودروهای سنگین، سبک و مسکن به مبلغ ۷٫۳ میلیارد تومان اعطا نموده است. همچنین درآمد تجمیعی وایران در دوره شش ماهه منتهی به شهریور ۹۸ مبلغ ۳۱٫۶ میلیارد تومان است و هزینه تجمیعی محقق شده مبلغ ۱۰٫۷ میلیارد تومان است.

درآمد وایران نرخ رشد ۱۷ درصدی دارد/هزینه وایران در مسیر کاهشی

درآمد محقق شده طی هر ماه وایران بعد از تیر ماه در بالاترین سطح درآمدی خود قرار دارد. وایران به طور میانگین در هر ماه ۵٫۲ میلیارد تومان درآمد محقق نموده است اما در شهریور ماه ۶٫۴ میلیارد تومان درآمد ساخته است. بنابراین وایران فراتر از میانگین شش ماهه درآمد ساخته است. درآمد محقق شده طی ماه در دوره شش ماهه نرخ رشد ۱۷ درصدی داشته است.

اما هزینه محقق شده وایران مسیر متفاوتی را طی کرده است و طی شهریور ماه پایین‌ترین سطح هزینه ماهانه را رقم زده است که نکته مثبت عملکرد وایران به شمار می‌رود. هزینه محقق شده طی ماه وایران نرخ رشد منفی داشته است و از ۱٫۹ میلیارد تومان تومان در فروردین ماه به ۱٫۷ در شهریور ماه رسیده است.

حتما بخوانید :  کاهش شرکت‌های زیان‌ده «شستا»

نرخ رشد درآمد "وایران" به 17 درصد رسید

تغییر سبد لیزینگی وایران

وایران در شهریور ماه تعداد ۲۱ فقره تسهیلات به مبلغ ۷٫۳ میلیارد تومان اعطا نموده است. تعداد تسهیلات اعطایی وایران در کانال ۲۰ فقره قرار گرفته است. اما نکته مهم در رابطه با وایران، تغییر لیزینگ وایران است که در در چندماه اخیر به جای لیزینگ خودروهای گروه پژوه، به سمت لیزینگ خودروهای سنگین، ماشین آلات و تجهیزات و مسکن روی آورده است.  وایران در شهریور ماه تعداد ۵۳۸ مانده فقره تسهیلات مسکن خبر داده است.

مبلغ تسهیلات اعطایی وایران از ۱۰۰ میلیون تومان در فروردین ماه به ۷٫۳ میلیارد تومان در شهریور ماه رسیده است. بنابراین رشد تعداد تسهیلات اعطایی وایران می‌تواند منجر به افزایش درآمدهای آتی وایران گردد.

قراردادهای جاری وایران در حال افزایش است

نکته مهم در رابطه با گزارشات ماهانه وایران افزایش درآمد سود اقساط مربوط به قراردادهای سال جاری است. هرگاه این عدد افزایش یابد نشان می‌دهد درآمد شرکت رو به افزایش است و درآمد جاری شرکت مربوط به ورودی‌های قراردادهای گذشته شرکت نمی‎باشد. به این ترتیب قراردادهای جاری شرکت در حال افزایش است که می‌تواند به رشد درآمدی وایران کمک کند.

نرخ رشد درآمد "وایران" به 17 درصد رسید

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

چرا مسکن در تهران متری دو میلیون تومان گران شد؟
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از اجرایی شدن طرح پیش‌فروش متری مسکن از طریق انتشار اوراق سلف موازی استاندارد با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.