تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در این گزارش در دو جدول ابتدا نمادهایی که در اوج هیجان نوسان قیمتی از صف فروش تا صف خرید را تجربه کرده و درادامه نیز با صف خرید معاملات را به پایان رسانده‌اند آورده شده است.

در جدول دیگر نیز سهام شرکت‌هایی که از قیمت‌های منفی تا سقف قیمتی روزانه رشد کرده و صف خرید تشکیل شده ارائه شده است.

به گزارش رادیو سهام به نقل از دنیای بورس، معاملات امروز بورس تهران با شدت نوسان بالا به دنبال هیجان ناشی از حجم بالای نقدینگی به پایان رسید. ۹ نماد حداکثری نوسان قیمتی مجاز روزانه در مسیر معمول معاملات را تجربه کردند. از این ۹ نماد تنها ۶ نماد معاملات را در سقف قیمتی روزانه به پایان رساندند و برخی از نمادها مانند «دجابر»، «ثنوسا» و «ملت» با وجود نوسان حداکثری اما معاملات را با صف به پایان نرساندند.

شدت هیجان در بورس تهران کاملا مشهود است و حدود ۸۰ نماد نوسان قیمتی بیش از ۷ درصد را در معاملات امروز تجربه کرده‌اند. حدود ۱۸۴ نماد معادل بیش از ۴۰ درصد از سهام معامله‌شده در بورس و فرابورس نوسان بیش از ۵ درصدی را در معاملات امروز به ثبت رساندند. این موارد به قدرت‌نمایی نقدینگی و نقش پررنگ هیجان در معاملات بورس اشاره دارد.

حتما بخوانید :  "وغدیر" در اردیبهشت چقدر سود شناسایی کرد؟

سهام کدام شرکت‌ها از صف فروش به صف خرید رسیدند؟ سهام کدام شرکت‌ها از صف فروش به صف خرید رسیدند؟

خبر انتخاب شده برای شما

چرا مسکن در تهران متری دو میلیون تومان گران شد؟
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از اجرایی شدن طرح پیش‌فروش متری مسکن از طریق انتشار اوراق سلف موازی استاندارد با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.