تاریخ: ۱۱:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

فولاد خوزستان در نیم سال اول ۹۸ درآمد ۸ هزار میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به دوره شش ماهه منتهی به مرداد ۹۸ رشد ۶۲ درصدی داشته است. رشد 62 درصدی درآمد "فخوز" در نیم سال اول

به گزارش رادیو سهام، فولاد خوزستان در آخرین ماه تابستان ۹۸ با فروش ۳۴۳ هزار تنی محصولات درآمد یک هزار و ۲۶۵ میلیارد تومانی ساخته است. همچنین فخوز در دوره شش ماهه منتهی به شهریور ۹۸ با فروش ۲ میلیون تنی محصولات درآمد ۸ هزار میلیارد تومانی ساخته است.

درآمد شهریور فخوز روند صعودی درآمد ماهانه را شکست

فخوز در شهریور ماه درآمد یک هزار و ۲۶۵ میلیاردی ساخته است و روند صعودی افزایش درآمد ماهانه شرکت را شکست. درآمد فخوز از فروردین ماه با روند صعودی مسیر خود را ادامه داده است و در مرداد ماه به اوج خود رسیده است. فخوز در فروردین ماه درآمد یک هزار و ۱۳۵ میلیاردی ساخته است و با روند صعودی به یک هزار و ۴۳۹ میلیارد تومان در مرداد ماه رسیده است. اما درآمد شهریور ماه فخوز کاهش یافت.

فخوز در شهریور ماه یک هزار و ۲۶۵ میلیارد تومان درآمد ساخته است که نسبت به مرداد ماه کاهش ۱۷۴ میلیارد تومانی داشته است. کاهش درآمد فخوز به دلیل کاهش مقداری فروش و کاهش نرخ فروش محصولات روی داده است. فخوز در مرداد ماه ۳۷۹ هزار تن فروش داشته است اما مقدار فروش با کاهش ۳۶ هزار تنی به ۳۴۳ هزار تن در شهریور ماه رسیده است. علاوه بر کاهش مقداری، نرخ فروش بلوم و بیلت، اسلب و گندله در بازار داخل و صادراتی کاهش ۳ تا ۶ درصدی داشته‌اند که نهایتا منجر به کاهش درآمد شهریور فخوز شده است.

حتما بخوانید :  جزئیات جدید از آزادسازی سهام عدالت

رشد ۷۴ درصدی درآمد فخوز در نیم سال اول ۹۸

فخوز در نیم سال اول ۹۸ درآمد ۷ هزار و ۹۴۷ میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۷۴ درصدی داشته است. درآمد فخوز در نیم سال اول ۹۸ نسبت به مدت مشابه قبل ۳ هزار و ۳۸۶ میلیارد تومان به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات رشد داشته است. افزایش نرخ فروش محصولات در حالی روی داده است که مقدار فروش فخوز کاهش یافته است.

پوشش ۶۲ درصد از درآمد برآوردی در نیم سال اول

فخوز برای سال مالی ۹۸ درآمد ۱۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی را پیش بینی کرده است که با ساخت درآمد ۸ هزار میلیاردی طی شش ماهه، توانسته است ۶۲% از درآمد برآوردی را پوشش دهد و از طرفی با میانگین درآمدی یک هزار و ۳۲۴ میلیاردی، انتظار می‌رود فخوز در سال مالی ۹۸ درآمد بالای ۱۴ هزار میلیارد تومان را رقم بزند.

شناسایی سود ۱۲۸ تومانی برای هر سهم فخوز

فخوز برای دوره سه ماهه منتهی به خرداد ۹۸ سود ۶۱۷ ریالی برای هر سهم شناسایی کرده است. که با ساخت درآمد ۸ هزار میلیاردی در نیم سال اول، به نظر می‌رسد برای دوره شش ماهه سود ۱۲۸۵ ریالی برای هر سهم شناسایی نماید.

حتما بخوانید :  درآمد «خمحور» در اردیبهشت تقریبا ۳ برابر شد

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

ورود نقدینگی به بورس ادامه‌دار است
اتفاقات عجیب در بازار سرمایه کم نیست که یکی از آنها رشد ۱۰ برابری ارزش برخی شرکت‌ها است، این مسائل عجیب به‌ویژه در یک سال گذشته زیاد رخ داده.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.