تاریخ: ۱۵:۲۳ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

ععشرکت لیزینگ رایان سایپا در شهریور ماه ۲ هزار و ۹۲ فقره تسهیلات برای خرید خودرو اعطا نموده است. که نسبت به ماه‌های قبل رشد قابل توجه داشته است.

به گزارش رادیوسهام، شرکت لیزینگ رایان سایپا در شهریور ماه ۹۸ درآمد ۱۰۱ میلیارد تومانی محقق کرده است و هزینه تامین منابع مالی عملیات لیزینگ نیز در این ماه ۲۸ میلیارد تومان است. ولساپا در این ماه بیش از دو هزار دستگاه لیزینگ انجام داده است و تسهیلات اعطایی برای لیزینگ در این ماه به ۳۳٫۴ میلیارد تومان رسیده است.

رشد ۳۹ میلیاردی درآمد ولساپا در شهریور ماه

ولساپا در شهریور ماه درآمد ۱۰۱ میلیارد تومانی محقق نموده است. این مبلغ از درآمد در حالی رقم خورده است، در ۵ ماه گذشته ولساپا به طور میانگین درآمد ۵۷ میلیارد تومانی محقق نموده است و در خرداد ماه با ساخت درآمد ۸۰ میلیاردی، بالاترین میزان درآمد را ساخته است. اما در شهریور ماه ۱۰۱ میلیارد تومان درآمد محقق کرده است که بالاترین میزان درآمد ماهانه ولساپا طی شش ماه اخیر است. ۸۱% از درآمد محقق شده شهریور ماه مربوط به سود اقساط انتقالی از یکسال قبل است. بنابراین مقایسه درآمد شهریور ماه با بالاترین سطح درآمدی شرکت در ۵ ماه گذشته حاکی از آن است که ولساپا در شهریور ماه نسبت به بالاترین مبلغ درآمدی گذشته ۲۱ میلیارد تومان رشد درآمدی داشته است. اما درآمد ولساپا نسبت به مرداد ماه رشد ۳۹ میلیارد تومانی داشته است.

حتما بخوانید :  ۴ برابر شدن وام‌دهی یک بانک خصوصی و سودسازی آن

"ولساپا" در یک ماه ٢ هزار دستگاه لیزینگ کرد

هزینه ۳۰ میلیاردی تامین مالی عملیات لیزینگ

ولساپا به طور میانگین در هر ماه از دوره شش ماهه منتهی به شهریور ۹۸ مبلغ ۳۰ میلیارد تومان هزینه تامین منابع مالی عملیات لیزینگ داشته است که در شهریور ماه هزینه تامین مالی به ۲۸ میلیارد تومان رسیده است. در واقع هزینه تامین مالی عملیات لیزینگ در شهریور ماه از میانگین ۶ ماهه شرکت کمتر است. بنابراین با توجه به منابع درآمدی و همچنین هزینه تامین مالی ولساپا سود ناخالص ۷۳ میلیارد تومانی در شهریور ماه داشته است.

ولساپا بیش از ۲ هزار فقره تسهیلات اعطا نموده است

ولساپا در شهریور ماه ۲ هزار فقره برای عملیات لیزینگ به مبلغ ۳۳ میلیارد تومان اعطا نموده است. این در حالی است که ولساپا در بهار و تابستان ۹۸ در بالاترین سطح ۵۶۹ فقره تسهیلات خرید خودرو اعطا نموده است اما در شهریور ماه تعداد و مبلغ تسهیلات خودرو رشد قابل توجه داشته است. افزایش تعداد و مبلغ تسهیلات اعطایی به رشد درآمد آتی شرکت کمک می‌کند و شرایط را برای افزایش درآمد آتی فراهم خواهد نمود.

"ولساپا" در یک ماه ٢ هزار دستگاه لیزینگ کرد

شناسایی سود ۱۳۵ ریالی برای هر سهم ولسپا

ولساپا در سه ماهه اول ۹۸ برای هر سهم سود ۵۸ ریالی شناسایی کرده است. با توجه به ساخت درآمد عملیاتی ۳۸۵ میلیارد تومانی در دوره شش ماهه، انتظار می‌رود ولساپا برای هر سهم سود ۱۳۵ ریالی شناسایی نماید.

حتما بخوانید :  كليد اتصال مسكن به بورس

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

ورود نقدینگی به بورس ادامه‌دار است
اتفاقات عجیب در بازار سرمایه کم نیست که یکی از آنها رشد ۱۰ برابری ارزش برخی شرکت‌ها است، این مسائل عجیب به‌ویژه در یک سال گذشته زیاد رخ داده.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.