تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

فروش محصول‌های فولاد خراسان در ۶ ماه اول سال‌جاری از مرز ۲٫۱ هزار میلیارد تومان گذشت. دلیل تغییر مثبت در فروش «فخاس»

به گزارش رادیوسهام، معاون بازاریابی و فروش شرکت با اعلام این خبر گفت: فروش مجتمع در ۶ ماه اول سال‌جاری با ۶۶ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۲۱۷۹ میلیارد تومان رسید. محمدحسن پارسا حجم فروش محصول‌های این شرکت را در ۶ ماه اول سال‌جاری، ۵۲۷ هزار تن اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه با فروش ۴۵۹ هزار تن ۱۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

وی علت افزایش فروش محصول‌ها را کم‌شدن محدودیت‌های مقرراتی دولت نسبت به مدت مشابه سال قبل اعلام کرد و گفت: افزایش صادرات محصول‌های شرکت نیز در این رشد نقش مهمی داشته است.

مدیر فروش داخلی شرکت نیز با اشاره به افزایش ۱۱درصدی فروش محصول میانی و افزایش ۳۵ درصدی فروش محصول نهایی در ۶ ماه اول امسال گفت: صادرات محصول‌های میانی دراین مدت ۴۵ درصد افزایش یافت. به گفته حسین بختیاری به‌رغم اینکه فروش محصول‌های واحد آهن‌سازی نسبت به ۶ ماه اول سال ۱۳۹۷ کمتر کاهش نسبی داشت ولی توانستیم با فروش محصول‌های میانی و نهایی علاوه بر جبران آن افزایش محسوسی نیز داشته باشیم.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

ورود نقدینگی به بورس ادامه‌دار است
اتفاقات عجیب در بازار سرمایه کم نیست که یکی از آنها رشد ۱۰ برابری ارزش برخی شرکت‌ها است، این مسائل عجیب به‌ویژه در یک سال گذشته زیاد رخ داده.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  جزئیات جدید از آزادسازی سهام عدالت