تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت تامین سرمایه نوین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۱۳ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۵۵ ریال اعلام شده بود، افزایش ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد.

سود هر سهم «تنوین» افزایشی بود

تنوین

به گزارش رادیوسهام، شرکت تامین سرمایه نوین با سرمایه ۹ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت تامین سرمایه نوین در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۸۱۸ میلیارد و ۶۴۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۱۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۳ درصدی برخوردار است.

شرکت تامین سرمایه نوین در سال جاری افزایش سرمایه ۲۹ درصدی را به ثبت رسانده است و با لحاظ کردن سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در هر سهم خود ۲۳ درصد رشد را نشان می‌دهد. این شرکت افزایش ۵۳ درصدی در درآمدهای عملیاتی را از جمله دلایل اصلی افزایش ۵۸ درصدی در سود خالص اعلام کرده است.

حتما بخوانید :  روز شگفت‌انگیز برای سهامدارن فولادی

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲ هزار و ۸۱۸ میلیارد و ۶۴۶ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

“تنوین” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۷۸۶ میلیارد و ۸۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۵۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

امروز ‌شنبه ۱۷ خرداد شاخص کل بورس با رشد خیره‌کننده بیش از ۴۰ هزار واحدی، تا ارتفاع یک میلیون و ۶۸ هزار واحدی بالا رفت که بالاترین ارتفاعی است که تاکنون بورس تهران موفق به فتح شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.