2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

طرح فروش ۳ محصول ایران خودرو با عرضه اعتباری فردا ۲۴ مهرماه آغاز خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از تسنیم، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به‌تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۷/۲۴ آغاز خواهد شد.

در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت‌نام خواهند داشت که چک‌های طرح “سامانه صیاد” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند ازاین‌رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش‌پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان مسترد خواهد شد.

ضمناً چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قیدشده در بخشنامه صرفاً از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و…) وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان‌پذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع‌رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

حتما بخوانید :  پیش بینی قیمت طلا در هفته پیش رو

آغاز فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو از فردا ۲۴مهرماه + جدول

آغاز فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو از فردا ۲۴مهرماه + جدول

آغاز فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو از فردا ۲۴مهرماه + جدول

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت طلا همچنان در حال افزایش
رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: پیش‌بینی ما این است چنانچه نرخ دلار و انس جهانی طلا همین روند فعلی را داشته باشند، ممکن است نرخ طلا در کانال ۷۰۰ هزار تومان ثابت بماند یا در روزهای آینده کمی نوسان داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.